Kellemes szálloda, hideg-rideg fogadtatás!

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Kiváló 2014. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. december 2.
Novemberben voltunk párommal 3 nap 2 éjszakás jegyünk volt. Sok ilyen wellnesst veszünk igénybe, az ország több helyén, egyedüli hely volt ahol már érkezés napján ebédet is adtak. Igaz, hogy soha nem értettem, a 3 nap teljes ellátás miért csökken le csupán 2 napi ellátásra mert, első nap habár itt adtak ebédet-(máshol csak vacsorát érkezés napján), a 3 napos teljes ellátás sehogyan sem jön ki. Ezért úgy gondolom, becsapják a vendégeket. Egy napos ellátást mindenhol megspórolnak. Nos, itt annak ellenére, hogy az éttermi kínálat bőséges és sokféle volt, nem voltak valami melegek az ételek. Érkezésünkkor a férfi recepciós kedvesebb lehetett volna. Első fogadtatási benyomásom elég negatívra sikerült. Rossz pont az is, hogy 14,00 órától lehet elfoglalni a szobát és már 10,00 órakor el kell hagyni. 40 szobás szálloda, ezért nem értem, miért lehet olyan későn elfoglalni a szobát. A szobák kifogástalanok, minden igényt kielégítenek, az egész szálloda nagyon tiszta és nagyon kellemes berendezéssel van ellátva. Gratulálok a takarító személyzetnek akik ennyire tisztán tudják tartani. Az éttermi kiszolgálás is kifogástalan habár, egy kis mosoly nem ártana ha elhagyná az arcukat. Kissé unottnak láttam főleg az egyik fiatalabb pincért. A wellness részlegről csak jót tudok írni, habár ott is ahogy előttem is írták, a benti medence egy nagy jaccuzzi mint medence de nagyon jó, hogy saját magad indítod el így nem kell fél órákat várni, hogy pezsgőfürdőt vehess. Végképpen jól éreztük magunkat és egyszer mindenképpen megéri elmenni.
Személyzet:
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Átlagos
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belső

Belenus Thermalhotel Superior további értékelései

2024.05.06családjával
Kutyussal mentünk és nagyon rugalmasan kezelték a kérésünket,hogy a teraszon tudjunk étkezni! Mindenki végtelen kedves volt!
2024.05.06a párjával
Anyukámék már jártak itt, mivel jókat mondtak róla, így úgy döntöttünk megnézzük ezt a helyet. 3 éjszakát töltöttünk el itt. A wellness része is tetszett, a személyzet kedves és segítőkész. Első reggelinknél felköszöntöttek születésnapom alkalmából egy süteménnyel, gyertyával a tetején itt is...
2024.04.19a párjával
Minden szuper! Kedvesség, udvariasság,tisztaság, kényelem és kényeztetés. Az ételek finomak és bőséges. Jó megközelíthetőség.Mindenkinek csak ajánlani tudom!

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
2025.02.28-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval