Zalia

Zalia adatlapja

Legtöbb utazásaink kirándulások, egybekötött wellnesekkel és helyek - tájak megismerésével telik. Szeretünk minden alkalommal más és más tájakat bejárni, más fürdőhelyeket felkeresni. Ilyen kirándulások és születésnapok alkalmával járunk éttermekben, sajnos, sok étterem nem szerepel az "itt jártam" listáján, így azokat nem tudom értékelni. Most jártunk Bad-Blaumban (Ausztria) egy csodálatos thermál fürdő, amit megint nem tudok értékelni. Igaz, az étrendjük teljesen eltér attól amit én kedvelek, így, csak a reggeli kínálatából tudtam fogyasztani de ez nem tudta elrontani a kirándulásunkat.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Madárétkű  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.08.12
Utoljára itt2017.09.13

Gyenge 2014. november 10.a párjával járt itt
Ez a szálló egy nagyon kellemes környezetben helyezkedik el. A bejárat előtti tér szemetes, habár , dohányzóknak kihelyeztek kis asztalt, széket, a környezete nagyon szemetes, piszkos asztal-székek, hamutartó még 2 -3 nap múlva is tele cigicsikkel. A szálló bejárati ajtója előtti lábtörlőnél szemét és macska.
Kiváló 2014. november 10.a párjával járt itt
Párommal egy csülkös ebédre tértünk be ebbe a vendéglőbe. Kellemes, meghitt, tiszta helység fogadott. A berendezés egyedi, nagyon szépnek mondhatom. Személyzet kedves, vendégfogadó és persze marasztaló is. Az árakat nem néztem az étlapon, így nem tudom mennyire pénztárcabarát mert, a Bonusz Brigádon keresztül nagyon kedvező áron vásároltuk a 2 személyre szóló ebédet.
Kiváló 2014. december 9.családjával járt itt
Vacsora vendégként vettem részt ebben az étteremben, nagyon kellemes meglepetés volt számomra, hogy autentikus ruhában szolgáltak fel (igaz, tél lévén, féltettem a lányokat, hogy megfáznak), nagyon tetszett a különleges felszolgálás, kis bográcsokba, előételnek egy nagy közös tál, sok-sok finomsággal, helyi specialitással, nagyon finom főétellel.
Felhasználó fényképei:
Taj Mahal Indiai Étterem Budapest - Taj Mahal Indiai Étterem Budapest -