Kiváló 2017. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. április 18.
Ajánlom a helyet másoknak is!
2 éjszakát töltöttünk a szállodában, minden tökéletes volt. Az ételek fantasztikusak, a kiszolgálás, tisztaság, a személyzet 5*. Már nem először voltunk, immáron harmadjára voltunk a szállodában és biztos nem utoljára. Eddig is mindig nagyon meg voltunk elégedve mindennel, most is. A szombat esti vacsora pazar volt. Az ételek soha nem unalmasak, mindig van vega, többféle hús és hal étel, lehet miből válogatni, panasz nem lehet. Az ízek fantasztikusak.
A hotel gyönyörű. Mindenütt makulátlan tisztaság van. A szoba jól felszerelt, az ágy matraca rendkívül kényelmes, igazán pihentető alvást nyújtott a számunkra. Az erkélyről a hangulatos kertre nézhettünk, mely különlegesen szép volt a pálmafákkal és a fehér homokkal. A pihenő ágyak...
Nagyon jól éreztük magunkat a Belenus Hotelben. Az ár-érték arány kiváló, az ételek finomak és változatosak voltak, a személyzet pedig végig kedves és figyelmes volt velünk. Kellemes, pihentető napokat töltöttünk itt, biztosan visszatérünk még.