Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Az illatos hotel

Belenus Thermalhotel ZalakarosBelenus Thermalhotel Zalakaros a térképen

2017. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. január 2.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Azért kapta ezt a címet az értékelésem, mert még most is érzem azt a finom illatot, ami a hotelben volt. A hotel családias, elegáns és tiszta. A szobánk nagyon barátságos és otthonos hangulatú volt, medencére néző erkéllyel. Tágas szoba kanapéval, kényelmes ággyal. A recepcióval szemben lévő bár rész hangulatos, nagy tévével. Jól esett étkezések után ott üldögélni. A svédasztalos vacsora változatos volt, bár kicsit hiányoltam a többféle köretet. Sokszor voltak nehéz ételek. Az ételek viszont finomak voltak, folyamatosan töltötték is. Az asztalokon kint van a szobaszám, így sosem kell asztalt keresgélni, mert már ott várt minket minden este. Ez nagyon szimpatikus rendszer, több helyen alkalmazhatnák! Az italokat kicsit drágálltuk, de ez más hotelekben is jellemző, így ehhez viszonyítva nem volt drágább, mint máshol. A wellness részleg nem túl nagy, de jól kihasználható. Van trópusi több funkciós zuhanyzó, az mindenkinek nagyon tetszett. A kinti és benti medence egyben van, hőmérséklete megfelelő volt így még ősz közepén is tudtunk kint fürödni. A benti élményelemek egyénileg állíthatóak. Szauna és gőzkabin is van, mindkettővel meg voltunk elégedve. A hotelnek teniszpályája is van, amit sajnos az előző napi eső miatt nem tudtunk használni. A parkoló sorompóval zárt. Kisebb játékterem is található a hotelben, ami bármikor használható. Jó élmény volt itt lenni, nem csalódtunk.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:
Tisztaság:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Fényképek (2)
Belenus Thermalhotel Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Zalakaros - Szobák

Belenus Thermalhotel további értékelései

2026.08.07családjával
Kiváló
Szuper volt minden.nagyon jól éreztük magunkat.kipihenve távoztak.még vissza szeretnénk menni a jövöbe.ajánlani fogom a ismerőseimnek.
2026.07.16a párjával
Kiváló
Szuper hely.Bőséges választékos ételek, kedves vicces pincérek. A legjobb wellness. Nyáron a plázs fantasztikus. A medence kítűnő. Szoba tiszta,kényelmes ágy.
2026.06.15a párjával
Kiváló
Gyönyörű szép,tiszta,kedves személyzet!Az ételek fantasztikusak!A felújított szobák fullosak.Maximalis feltöltődés a pihenni vágyoknak!

A Belenus Thermalhotel legnépszerűbb csomagjai

 Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
92.700 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
 Zalakaros - Október 23. (min. 2 éj)
Október 23.
141.950 Ft / 2 fő / 2 éjtől választható ellátással
 Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
144.200 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással
 Zalakaros - Szenior pihenés Zalakaroson (min. 3 éj)
Szenior pihenés Zalakaroson
130.707 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
 Zalakaros - Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
Fergeteges Szilveszter
319.800 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
 Zalakaros - Varázslatos Karácsony (min. 3 éj)
Varázslatos Karácsony
330.700 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
 Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon-Joker csomag (min. 5 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon-Joker csomag
257.500 Ft / 2 fő / 5 éjtől teljes panzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
126.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Senior ajánlat Hévízen
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
84.320 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
99.352 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval