Judit S: Tavaszi látogatás - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése
4. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Tavaszi látogatás

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
àprilis közepén jártunk a szállodában, 2 éjszakás csomagajánlattal.
A szálloda a 3 csillagnak megfelelö, semmi különlegesség. A személyzet kedves, szolgálatkész, a masszázs remek volt. Az ételek finomak voltak, á kinálat pontosan az, amit vártunk: sem nem tultengö kinálat, sem nem tul kevés.
Pihenésre jól megfelelt ez a három napos ott tartózkodás.

Ennyire tetszett: Átlagos

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 4.

2020. november 8.
Kedves személyzet, tiszta wellness, klassz konyha, mindennel meg voltunk elégedve, változatos reggeli meg vacsora

2020. október 25.
A véleményemet folyamatosan törli 14 esetben , a válasza köszönő viszonyba sincs a reklamációval ! A munka társainak adott borravalót lenyúlja . A vendég előre utal vagy felmegy közben az ár elküldené a vendéget a pénzét lenyúlná . Szava hihetetlen , nem mutatkozik be , ha rábizonyítják , hogy...

2020. október 17.
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk.Ennek oka az elégedettségünk.Jó elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló konyha és a tisztaság rend mindenhol kifogástalan.Ár -érték aranyban a legjobbak közé tartozik. Minden ősszel jó jelenne itt pihenni! Ajánlom mindenkinek!A welnessben nem kell várnod egy...

Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Belenus Bonus (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-29 - 2022-01-08
 - Belenus Joker (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 12.710 - 13.530,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-29 - 2021-12-16
 - Hétköznapi felező (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 11.625 - 12.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-29 - 2021-12-21