Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót
8790 Zalaszentgrót, Eötvös K. u. 3.

Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót a térképen

Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót értékelése:

1. helyezett a 2 zalaszentgróti étterem közül
180. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

borház, borozó, étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, koktél bár, pizzéria, söröző, bisztró, bár, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi, olasz
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német, olasz
NaturAqua rendezvénykert - max. 140 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic

Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót bemutatkozása

Nagy örömünkre szolgál, ha vendégül láthatjuk a Fiáker Vendéglőben! Étlapunk arra hivatott, hogy ízelítőt adjon a nemzetközi gasztronómia ízvilágából, de nagy hangsúlyt fektetünk a tájjellegű ételekre is.

Klimatizált különtermünkben, nyáron ... Tovább >>

Klimatizált különtermünkben, nyáron fagylaltbárunkkal 80 fős kerthelyiségünkben várjuk a kikapcsolódásra vágyókat.

Törzsvendégeink számának örvendetes növekedése szükségessé teszi, hogy kiemelt fontossággal kezeljük az étlapszerkesztést, így azt folyamatosan fejlesztjük, változtatjuk.

Vendéglőnk alapelve, hogy a legkedvezőbb áron a legmagasabb szolgáltatást nyújtsuk Önnek és vendégeinek, és mindez az Önök közreműködésével történjék.

Fiáker Panzió

A Fiáker Vendéglő & Panzió két kategóriában kínál szállás lehetőséget a kisvárosi pihenésre, a zalaszentgróti programokra, feltöltődésre, kikapcsolódásra, vagy éppen üzleti útra érkező vendégek számára:

1. Hotelszobák:

Újonnan épült elegáns, tágas szállodai szobák. A Fiáker Panzió 6 darab hotelszobája garantálja a megfelelő elhelyezést mind a családdal érkező, mind az üzleti útjaikon megpihenni vágyó Vendégeink számára. Hotelszobáink a város központjában, mégis csendes, nyugodt környezetben találhatóak. Új hotelszobáinkat bevezető áron kínáljuk kedves Vendégeinknek. Szobákban ingyenes WiFi, 46 csatornás kábeltévé és szobaszéf áll rendelkezésre. A panzió autóval könnyen megközelíthető, saját parkolóval rendelkezik. 3 hotelszobánk klimatizált.

Éttermünk minden reggel 08:00-tól várja Önt bőséges, változatos svédasztalos reggelivel. A Fiáker Vendéglő 11:30-tól 22:00-ig várja szállóvendégeinket gasztronómiai élményekre. Étlapunk arra hivatott, hogy ízelítőt adjon a nemzetközi gasztronómia ízvilágából, de nagy hangsúlyt fektetünk a tájjellegű ételekre is, helyi alapanyagokból. A kikapcsolódáshoz nélkülözhetetlen exkluzív söröző, a'la carte étterem, bár részlegeink különleges, helyi bor- és pálinka kínálata, finom kávéi könnyen elcsábítják az ízvadászokat. Rendezvényeinkről, ajánlatainkról, last minute akcióinkról, és a környékbeli programjainkról érdeklődjön honlapunkon, facebook oldalunkon. A szállást, és az éttermi fogyasztást is rendezheti étkezési jegyekkel, bankkártyával.

Hotelszoba áraink:

5.000 Ft/fő/éjszaka (amennyiben 2 fővel foglalják el a szobát) svédasztalos reggelivel + ifa
7.000 Ft/fő/éjszaka (amennyiben 1 fővel foglalják el a szobát) svédasztalos reggelivel + ifa
Pótágy: 3.000Ft/fő/éjszaka + ifa

Az idegenforgalmi adó (ifa) mértéke: 250 Ft/fő/éj

2. Turistaszobák

A Fiáker Vendéglő & Panzió tetőterében 4 darab turistaszobát üzemeltetünk, melyben a környék legkedvezőbb árát nyújtva tudjuk vendégeinket elszállásolni.

A hely adottságai miatt a szobák kisméretűek. Minden szoba 2 ágyas, tévével felszerelt, külön WC és zuhanyzó tartozik hozzá.

Turistaszoba-áraink:

2.500 Ft/fő/éjszaka (amennyiben 2 fővel foglalják el a szobát) + ifa
3.500 Ft/fő/éjszaka (amennyiben 1 fővel foglalják el a szobát) + ifa
Pótágy: 1.500Ft/fő/éjszaka +ifa

Áraink tartalmazzák az áfát.

SZÉP Kártyát és étkezési jegyeket is elfogadunk!

Kedvezmények:

- 4 éves korig ingyenes,

- 4-12 év közt 50%.

Áraink tartalmazzák az áfát.

Fizetőeszközök:

Szállások Zalaszentgrót városában
Wellness csomagok Zalaszentgrót városában

Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 23.
Az adagok elég nagyok, ízletesek, ár-érték arány megfelelő. A kültéri rész hemzseg a darazsaktól, egyikünket (egy kismamát) meg is marták...Menüt szerettünk volna ebédelni, de közölték, hogy elfogyott. Az étlap kínálata változatos, az ár a környék átlagáraitól minimálisan magasabb. Ismerősök ajánlották a helyet, de nekünk csalódás volt.

2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
2018. szeptember 15-én jártam ott egy nagyobb társasággal. Maximálisan megvoltunk elégedve. Az ételek finomat, ízletesek, bőségesek az adagok. A menü húsleves cérnametélttel, gödöllői töltött csirkecomb vegyes körettel, savanyúsággal. A kiszolgálás kifogástalan, az étterem tiszta, kellemes. A bejárattal szemben pedig fagylaltit árultak, ami szintén nagyon finom volt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Több ismerősünktől is hallottunk már a Fiáker-ről, és egy alkalommal pont arra vitt utunk, és betértünk.
Mi sem csalódtunk, nagyon-nagyon finom volt az étel, barátságos a kiszolgálás, bőséges a választék, gyönyörű a tálalás.
Az árak is teljesen elfogadhatók, nem a legolcsóbb, de megéri kifizetni a kicsit magasabb árat.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Többször is jártunk már a zalaszentgróti Fiáker étteremben, és soha nem csalódtunk benne! A szezonális étlap folyamatosan változik, különleges, nem mindenhol kapható élelmiszerekből készült ételek kóstolhatóak, megismerkedhetünk a modern konyhák ízeivel, módszereivel. Nyáron a kézműves fagylaltok jól esnek akár egy könnyed séta során.

Legnépszerűbb csomagok Zalaszentgróton és környékén
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2022.12.31.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 12.950 - 32.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.31.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.300 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2022.05.13.
EMAN Apartmanház
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.04. - 2021.12.01.

Szállodák Zalaszentgrót környékén
Hotel Vital Zalaszentgrót
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Fiáker Vendéglő & Panzió ZalaszentgrótX