A HAUSMANN nehéz helyzetben van, de kíválóan megállja a helyét!

Hausmann Étterem ZamárdiHausmann Étterem Zamárdi a térképen

Kiváló 2014. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. május 27.
Miért van nehéz helyzetben? Mert az ország egyik legnépszerűbb olasz étterme, a Mauro mellett található Zamárdiban.
Bizony nehéz lehet nézni a hosszú sorokat, ha közben a saját étterem üres és bizony ez sok étteremmel előfordul a Zamárdiban, de nem így a Hausmannál!
A HAUSMANN nem engedett a kísértésnek, hog ő is trendi bisztró konyha felé menjen, maradt a hagyományos magyar konyhánál, de fantasztikus minőségben.
Nomrális adagok, kitűnő ételek, saláták, finom csapolt sör és tűrhető borválaszték (ezen lehetne egy kicsit fejleszteni).
A jércemell sonkával, hagymával, lilahagymalekvárral és a paprikás csirke egyszeűen isteni. Köretnek meg bármit választhatunk.
A burgonya sárga és jóízű, ami nagyon fontos és az eszpresszó a végén a legfinomabbak között van.
AKik éppen nem olasz fogáspkra vágynak, Mauro helyett ide térjenek be és nem fognak csalódni.
Ajánlom mindenkinek, aki szereti a jó magyar konyhát.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Hausmann Étterem Zamárdi - Külső kép

Hausmann Étterem további értékelései

2023.08.08barátokkal
Csak egy napra mentünk le a Balatonra, és a Haussmann étteremben ebédeltünk mint mindig.Szerintem minden jó volt, a kaja és a kiszolgálás is rendben volt. Mi mindig itt ebédelünk ha Zamárdiban töltjük az ídőt.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2022.03.17családjával
Szuper hely, minden családi összejövetelt itt tartunk. Az ételek házias jellegűek, minden nagyon finom. Az egész család - fiatal és öreg - egyformán szereti, a hangulat mindig jó, a kiszolgálás tökéletes Semmi flanc, az ember otthonosan érzi magát, kényelmesen elbeszélget, eszik, iszik, nyáron...
2018.07.23gyerekekkel
Kelleme teraszos hely. Gyor, pontos és segítőkész kiszolgálás, van is választék rendesen. Az árak elfogadhatóak, nyugodt környezet, a Balcsi kb 40-60 méterre van. A húsleves és a béslszin new york -módra is rendebn volt, úgy sütötték ahogyan kértem. A kotlélok is jó ízűek, nincs agyon...
Bohém Birtok Zamárdi - Napi árak
2024.08.30-ig