Hausmann Étterem Zamárdi

Hausmann Étterem Zamárdi
Hausmann Étterem ZamárdiHausmann Étterem Zamárdi
Hausmann Étterem ZamárdiHausmann Étterem Zamárdi

Hausmann Étterem Zamárdi bemutatkozása

Az étterem március közepétől január közepéig várja a vendégeit.

Bohém Birtok Zamárdi - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hausmann Étterem Zamárdi vélemények

Kiváló 2023. augusztus 8.barátokkal járt itt
Csak egy napra mentünk le a Balatonra, és a Haussmann étteremben ebédeltünk mint mindig.Szerintem minden jó volt, a kaja és a kiszolgálás is rendben volt. Mi mindig itt ebédelünk ha Zamárdiban töltjük az ídőt.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2022. március 17.családjával járt itt
Szuper hely, minden családi összejövetelt itt tartunk. Az ételek házias jellegűek, minden nagyon finom. Az egész család - fiatal és öreg - egyformán szereti, a hangulat mindig jó, a kiszolgálás tökéletes Semmi flanc, az ember otthonosan érzi magát, kényelmesen elbeszélget, eszik, iszik, nyáron a teraszról a naplemente maga a csoda.
Hausmann Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést!!! Várjuk Önöket más alkalommal is!!!
2022. március 23., Hausmann Étterem, tulajdonos
2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Kelleme teraszos hely. Gyor, pontos és segítőkész kiszolgálás, van is választék rendesen. Az árak elfogadhatóak, nyugodt környezet, a Balcsi kb 40-60 méterre van. A húsleves és a béslszin new york -módra is rendebn volt, úgy sütötték ahogyan kértem. A kotlélok is jó ízűek, nincs agyon cukrozva. Egy negatívum talán a wc-nem túl baratságos.
Hausmann Étterem Zamárdi - Külső képHausmann Étterem Zamárdi - Étel/italHausmann Étterem Zamárdi - MosdóHausmann Étterem Zamárdi - Mosdó
2017. augusztus 25.családjával járt itt
Bő választék, finom ízek, elfogadható árak, udvarias és gyors kiszolgálással, kellemes környezetben a Balaton partjától 50 méterre. Könnyen megközelithető, strandolóknak és kirándulóknak egyaránt.
Az étterem tágas, teraszos, az itt töltött 4 nap alatt mindig sikerült helyet foglalnunk.
Kellemes emlékeket idéz, mindenkinek ajánljuk.

Egy 6 fős család.
Hausmann Étterem Zamárdi - EgyébHausmann Étterem Zamárdi - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 18.a párjával járt itt
A kiszolgálók nagyon aranyosak, jókedvűek még fáradtan is! Az ételek isteniek! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Átlagos 2016. november 5.családjával járt itt
Közel a Balaton parthoz, kedves kiszolgáló személyzettel. Kuryabarát étterem! Egyszerű, finom ételek! Közkedvelt étterem a környéken üdülők körében.
2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Az ételek minősége, és mennyisége jó volt, pincérünk udvarias volt, de olyan mint egy robot, lehetne kicsit lazább
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Balatoni nyaralásunk során a közelben volt a szálláshelyünk. Sok jót hallottunk erről az étteremről, a szomszédos olasz étteremben már jártunk régebben, ott nem volt jó tapasztalatunk, így a Hausmann Étteremre esett a választásunk. Első alkalommal halászlevet ettünk. Ár-érték arányban megfelelő volt.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Ugyan a köztudatban a Balaton úgy szerepel, hogy csak drága (lehúzós) helyek vannak, mi megtaláltuk az ellenkezőjét. A kiszolgálás is kiváló volt és az ételek is. Két kétszemélyes tálat kértünk (egy haltálat és egy Hausmann tálat) és igencsak jóllakva jöttünk el, pedig a két fiam is és én is nagyétkűek vagyunk.
Kiváló 2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Na ez úgy kezdődött, hogy jó pár évvel ezelőtt. . . szóval a szomszédos Mauronál (olaszos étterem)kígyózó sorok, a Hausmannál néhány iszogató vendég. Kíváncsi voltam, miért van ez. Summa-summárum a Mauronál széles választék olasz francia konyha javaiból, hatalmas adagok. A Hausmannál házias, szolid, kiváló magyar konyha (hatalmas adagok).
Hausmann Étterem Zamárdi a térképen
8621 ZamárdiKiss Ernő u., hrsz. 2055/6.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP Kártya elfogadóhely
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Borsodi, Cseh sörök, Búzasör, Meggyes sörök, Karlovacko, Krombacher