Telkes Róbert
2 fotó

Telkes Róbert adatlapja

34Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Paleolit  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Gasztro-guru  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2013.04.14
Utoljára itt2019.11.08

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2014. április 26.családjával járt itt
Budapesten lakunk, Balatonon van nyaralónk. Gondolom, ezzel nem vagyunk egyedül. A Mala Garden egy olyan hely, hogy sokszor külön csak az étterem miatt megyünk le Siófokra. Nemcsak a hely hangulata különleges, de az ételek is elsőrangúak. A kiszolgálás fiatalos, kedves, közvetlen, de nem tolakodó.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Átlagos 2014. április 26.egyedül járt itt
Mindig újra nekifutok, mert annyira dicsérik és valahogy soha nem jön be. Nem tudom elképzelni, hogy mi abban a különleges, hogy sorban állok egy étteremben, amig frissen megfőzik az ételt. A választék tényleg szegényes, ugyanazokat az ételeket (főleg tésztákazt) variálják.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság
2014. április 28. járt itt
Sokszor előfordulok a Kiskakukkban. Elsősorban a tulajdonos személye garancia a jó minőségre, finom hagyományos konyhát visz az étterem. Az étlap nem től gyakran változik, de ez nem is baj, ha az ember megszeret valamit, akkor éppe azért jön ide és az ételek tényleg nagyon finomak.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás