Telkes Róbert étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Telkes Róbert értékeléseit!

Olvasd el Telkes Róbert étterem értékeléseit!

Telkes Róbert értékelései

Az a lecsó felejthetetlen. -

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Korabban jártam ott, de nem felejthetem azt a lecsót és a hangulatot a gesztenyefák alatt.
Előtte a marhahúsleves is isteni volt.
Nálam nem vitte el a Trófeát -

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Sok jót hallottam a helyről, ezért annsk ellenére, hogy az ilyen jellegű helyeket nem szeretem, elhatároztam, hogy kipróbálom. Sajnos az eredmény sldojan továbbra sen lett a kedvencem. Drága ételek, a svéd asztalos megoldás miatt a minőség sem nekdm megfelelő. A húsok szárazak, hiányoznak a megfelelő mártások.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Voltam jó pár évvel ezelőtt és kiváncsi voltam, hogy télen is tartja-e a szintet. Hát tartja. Eszméletlen élmény volt, ez az étterem tenyleg a a városban. Egy szombat este tértünk be vacsorázni, egy elég zimankós, havas estén. Már ahogy beléptünk, megfogott a hely varázsa. Ennek a helynek lelke van. Ropogott a tűz egy kemencében a falakon képek es tárgyak, mintha egy másik világba léptünk volna.
Megint egy jó tipp az Ittjártamtól: MESEBELI HANGULAT -

Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 25. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Most egymás után másodszor járok jól a listával, megint egy jó éttermet találtam, még akkor is, ha egészen Lőrincig kellett mennem érte. Mesebeli hangulat, kastély várt benünket, kicsit meg is ilyedtem, hogy túl "procc" lesz az egész, de NEM! Az étterem egy gyönyörű, klasszicista villában található, pazar a hangulata.
Ez bejött, csak tényleg drága -

Kakas Étterem Budapest

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Soha nem jutottam volna el ide, ha nincs az itt jártam. Alepvetően Budát szeretem, de annyi jó véleményt olvastam itt a Kakasról, hogy elhatároztam, hogy kipróbálom, akármilyen messze is esik. A konyha a most divatos bisztró, fine dining módot követi (pici adag, magas ár), de nem veszélyesen, túlzottan.
Óbuda után Újbuda sem nyerő -

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 23. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egyszerűen nem értem az embereket. Mi a jó abban, hogy valaki halálra zabálja magát, nincs kiszolgálás, és állott ételek állnak a pultokon? Ahogy azt korábban is írtam már, manapság már ne a degeszre zabálás legyen az erény. Ráadásul nem is olcsó, 5900 forintot fizetek egy vacsoráért, azt nem nevezném kevésnek.
Rejtő nem lehet rossz -

Nagy Levin Étterem Budapest

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Végre egy Rejtő étterem! Minden tökéletes volt, egyedül a marinirozott halat hiányoltam Turbigo módra. Egy Nagy Levin étteremben ez alap. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás jó volt es a Korcsmáros rajzok a falon
hozták a hangulatot. A "négylábú fűrágók" közül Rongy Elek hagymás rostélyosa
finom volt, a hagyma ropogós a hús nem száraz.
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Úgy látszik mostanában ez a sorsom, ha az élbolyból választok. Megint egy étterem, amelyik semmit nem ír magáról, semmi bemutatkozás az ittjártamon, persze ez nem számít, ha jól érezzük magunkat. Sajnos ez a felcicomázott agyondíszített giccsparádé nem tetszik, de azért biztos van, akinek ez bejön. Az ételek egyszerűen nem voltak jók, a felszolgálás lassú volt.
Óriási adagok, de közepes szint. -

Torockó Vendéglő Budapest

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ismét egy étterem, amelyet as lista elejéről választottam, de csalódást okozott. Ismét egy étterem, amelyik azt hiszi, hogy az óriási adagok elegendők a kiemelkedő teljesítményhez. Hát nálam nem nyerő az ilyesmi. Kicsit kiesett, de nem sajnáltam a fáradságot, hogy barátaimmal ellátogassunk Kőbányára, hogy kipróbáljuk az éttermet.
Csak címében prime szerintem. -

Prime Steak & Wine Budapest

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Megint elmentem egy helyre a lista első tíz étterméből, most a Prime Steak & Wine volt. Ahogy korábban egy másik étteremnél, itt is rendkívül bosszantó, hogy semmilyen adattal nem örvendeztetnek meg az ittjártam listán, az étterem valószínűleg azt se tudja, hogy ez a lista létezik, se cím, se nyitva tartás, semmi. Belvárosi étterem, az un.