Tabi Pékség Zamárdi

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Tabi Pékség Zamárdi vélemények

2023. január 25.egyedül járt itt
A Tabi pékség kávézót is működtet, de nem ültem le kávét inni, részint, mert aznap ittam már egyet, részint vártak a parton a becsomagoltatott ételekkel.
Így vettem két Miklós pogácsát, mely tepertős volt, 420 forintba került a kettő, továbbá egy mákos tekercset, amire 450 forintot fizettem. Élvezhető, nem kiugró minőségű volt ez is, az is.
A kiszolgálás kedves.
Tisztes 4 pont a hely.
2023. január 22. járt itt
Ez a kis pékség és kávézó még a téli szünet idején is nyitva tartott Zamárdiban, a Polgármesteri Hivatal és a Vasútállomás szomszédságában. Igaz, csak rövidített nyitva tartással, de egyik délelőtt még sikerült elcsípni egy jó kávéra. Sajnos a lanyha vendégforgalom miatt a kínálat is meglehetősen szolid volt, nyilván nem akartak feleslegesen túlzott mennyiséget sütni.
Tabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - EgyébTabi Pékség Zamárdi - Egyéb