Felüdülés a hőségben

Theodora Étterem ZánkaTheodora Étterem Zánka a térképen

2020. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 31.
A Theodora étterem kellemes meglepetést okozott. A 71-es útról már többször láttuk, de eddig nem álltunk meg itt. A terasz kellemes hely volt az ebéd elfogyasztására. Az adagok nagyok és izletesek. A málnaleves finom volt, a kakasleves tényleg gazdag. Négyen négyféle főételt választottunk, melyeket gyorsan megkaptunk. A rántott kacsamáj, a kacsasült káposztás palacsintával különösen finom volt.A desszertek is nagyon rendben voltak. A kiszolgálás figyelmes és kedves volt.

Theodora Étterem további értékelései

2016.08.19egyedül
Sokadszorra bizonyosodtam meg arról, hogy ha korrekt áron, jót és peoblémamentesen szeretnék enni, ide kell jönnöm. Azt kapom ami kérek, akkor és jól elkészítve, korrekt áron. A káőposztás palacsintájuk továbbra is fenomenális, csak kérjenek hozzá kicsivel több tejfölt és sült szalonnapörcöt.
2016.07.24családjával
Kedves pincérek, gyors kiszolgálás. Amikor itt jártunk finomak voltak a húsok és grillezett zöldségek.
2014.08.02gyerekekkel
Nyaralni mentünk a családdal, nagyon éhesek voltunk és betértünk az étterembe ebédelni. Szép hely, jók az áraik,az ételek nagyon finomak voltak és gusztusosan voltak feltálalva. A tisztasággal is elégedettek voltunk, a pincér is nagyon kedves, udvarias és gyors volt! Köszönjük a finom ételeket!
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
04.19-10.13.
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz