Theodora Étterem Zánka

4,4
a 4 zánkai étterem közül
étterem, vendéglő, családi

Theodora Étterem Zánka bemutatkozása

Zánkán, a 71-es főút mellett található a Theodora Étterem. Üzletünk márciustól decemberig tart nyitva. Magyaros konyhával, helyi ételekkel várjuk vendégeinket. 100 főig vállaljuk rendezvények lebonyolítását akár kitelepüléssel is.

Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali - Napi árak önellátással
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Theodora Étterem Zánka vélemények

2020. augusztus 31.barátokkal járt itt
A Theodora étterem kellemes meglepetést okozott. A 71-es útról már többször láttuk, de eddig nem álltunk meg itt. A terasz kellemes hely volt az ebéd elfogyasztására. Az adagok nagyok és izletesek. A málnaleves finom volt, a kakasleves tényleg gazdag. Négyen négyféle főételt választottunk, melyeket gyorsan megkaptunk.
2016. augusztus 19.egyedül járt itt
Sokadszorra bizonyosodtam meg arról, hogy ha korrekt áron, jót és peoblémamentesen szeretnék enni, ide kell jönnöm.
Azt kapom ami kérek, akkor és jól elkészítve, korrekt áron.
A káőposztás palacsintájuk továbbra is fenomenális, csak kérjenek hozzá kicsivel több tejfölt és sült szalonnapörcöt.
2016. július 24.családjával járt itt
Kedves pincérek, gyors kiszolgálás. Amikor itt jártunk finomak voltak a húsok és grillezett zöldségek.
Kiváló 2014. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Nyaralni mentünk a családdal, nagyon éhesek voltunk és betértünk az étterembe ebédelni. Szép hely, jók az áraik,az ételek nagyon finomak voltak és gusztusosan voltak feltálalva. A tisztasággal is elégedettek voltunk, a pincér is nagyon kedves, udvarias és gyors volt! Köszönjük a finom ételeket!
2014. május 26.a párjával járt itt
Szűkös a választék Zánkán és körzetében éttermekből. Eddig a környéken próbálkoztunk, évről évre rosszabb tapasztalatokat begyűjtve. A közelmúltban betértünk a Theodorába. A pincér a bejáratnál fogadott bennünket, kedvesen, udvariasan. A belső nem a mi izlésvilágunk, de tiszta.
Kiváló 2013. július 8.a párjával járt itt
Hajnalban elindultam a Balatonról Győrbe, majd este értem vissza újra busszal Zánkára, nagyon fáradtan. Férjem várt a buszmegállóban, és kitalálta, hogy térjünk be a Theodora Étterembe. Már épp zárási idő lett volna, megkérdeztük a pincért "beleférne még egy vacsora? ". Természetesen hangzott az udvarias válasz.
Theodora Étterem Zánka a térképen
8251 ZánkaHegyalja u. 14.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
grill ételek