Theodora Étterem Zánka

8251 Zánka, Hegyalja u. 14.

Theodora Étterem Zánka a térképen

Theodora Étterem Zánka értékelése:

3. helyezett a 3 zánkai étterem közül
306. helyezett Balatonon - 710 étterem közül

grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC
Soproni

Theodora Étterem Zánka bemutatkozása

Zánkán, a 71-es főút mellett található a Theodora Étterem. Üzletünk márciustól decemberig tart nyitva. Magyaros konyhával, helyi ételekkel várjuk vendégeinket. 100 főig vállaljuk rendezvények lebonyolítását akár kitelepüléssel is.

Theodora Étterem Zánka vélemények

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
Sokadszorra bizonyosodtam meg arról, hogy ha korrekt áron, jót és peoblémamentesen szeretnék enni, ide kell jönnöm.
Azt kapom ami kérek, akkor és jól elkészítve, korrekt áron.
A káőposztás palacsintájuk továbbra is fenomenális, csak kérjenek hozzá kicsivel több tejfölt és sült szalonnapörcöt.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 24.
Kedves pincérek, gyors kiszolgálás. Amikor itt jártunk finomak voltak a húsok és grillezett zöldségek.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 2.
Nyaralni mentünk a családdal, nagyon éhesek voltunk és betértünk az étterembe ebédelni. Szép hely, jók az áraik,az ételek nagyon finomak voltak és gusztusosan voltak feltálalva. A tisztasággal is elégedettek voltunk, a pincér is nagyon kedves, udvarias és gyors volt! Köszönjük a finom ételeket!

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 26.
Szűkös a választék Zánkán és körzetében éttermekből. Eddig a környéken próbálkoztunk, évről évre rosszabb tapasztalatokat begyűjtve. A közelmúltban betértünk a Theodorába. A pincér a bejáratnál fogadott bennünket, kedvesen, udvariasan. A belső nem a mi izlésvilágunk, de tiszta.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajnalban elindultam a Balatonról Győrbe, majd este értem vissza újra busszal Zánkára, nagyon fáradtan. Férjem várt a buszmegállóban, és kitalálta, hogy térjünk be a Theodora Étterembe. Már épp zárási idő lett volna, megkérdeztük a pincért "beleférne még egy vacsora? ". Természetesen hangzott az udvarias válasz. Még soha nem esett ennyire jól a halászlé, mint azon az estén.

Legnépszerűbb csomagok Zánkán és környékén
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.25. - 2021.02.25.
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.20. - 2021.02.25.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.25. - 2020.08.30.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.25. - 2020.12.31.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.02. - 2021.01.03.

Szállodák Zánka környékén
Hunguest Hotel Pelion  Zánka
Holiday Hotel Csopak Zánka
Hotel Yacht Wellness & Business Zánka
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)

Theodora Étterem ZánkaX