Hétlyukú híd Zebegény

Hétlyukú híd Zebegény
Hétlyukú híd ZebegényHétlyukú híd Zebegény
Hétlyukú híd ZebegényHétlyukú híd Zebegény

Hétlyukú híd Zebegény bemutatkozása

A híd 1846 és 1850 között épült, nyílásait terméskőből és téglából készült dongaboltozat fedi.

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Hétlyukú híd Zebegény vélemények

2076
Átlagos 2023. február 10.egyedül járt itt
Ööö. . . hát, hogy viadukt. . . hümm, hümm. . . mert, hogy Biatorbágyon vagy Veszprémben viadukt, hát az inkább. De nem is olyan régen az Őrségben is láttam egy "viaduktot", egy szimplább vasúti völgyhidat. Nekem inkább a hortobágyi kilenclyukú híd jutott eszembe, csak ez itt ugyebár hétlyukú.
Hétlyukú híd Zebegény - Külső képHétlyukú híd Zebegény - EgyébHétlyukú híd Zebegény - EgyébHétlyukú híd Zebegény - Külső képHétlyukú híd Zebegény - Külső képHétlyukú híd Zebegény - Külső képHétlyukú híd Zebegény - Külső kép