Egyszerű, de jó

Cuha Völgye Étterem ZircCuha Völgye Étterem Zirc a térképen

2020. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. július 14.
A zirci apátság megtekintése után tértünk be az étterembe ebédelni.
Kívülről-belülről retro kinézetű, de mivel a kirándulás előtt a neten utánanéztem jó helyet keresve, így tudtam, mi vár ránk.
Kedves, mosolygós pincérnő fogadott bennünket.
A megrendelt ételek finomak voltak.
És külön köszönet a rugalmasságért, mivel a kiszemelt főételt sertésszűzből kértem és kaptam, az étlapon szereplő csirkehús helyett- mindenféle problémázás nélkül.
Mindenképp ajánlom az éttermet azoknak, akik ízletes ételeket szeretnének enni egy szolid, flanc nélküli helyen.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Cuha Völgye Étterem Zirc - Külső képCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/ital

Cuha Völgye Étterem további értékelései

2023.03.06a párjával
Véletlenül találtuk meg ezt a helyet. Zircen sétállgatva kerestünk egy éttermet ahol valamit ebédelhetünk. Nagyon jól választottunk. Rendkívűl finomak voltak az ételek. Személyzet kedves,mindent frissen kaptunk és gyorsan. Gratulállok!
2019.03.20barátokkal
2019.márciusában volt szerencsénk kipróbálni az étteremet egy 8 fős társasággal és 2 kutyussal. Fáradtak voltunk, hosszú túra állt mögöttünk és nagyon készségesen fogadtak minket. A vacsora és a kiszolgálás kifogástalan volt, kutyabarát hely, biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudom!
2019.01.06a párjával
Ők bíznak a jövőben, mert a bejáratnál réztáblán olvashatod az érvényes étlap ajánlatot árakkal együtt. Nem szándékoznak gyakran árat emelni. Az elején kevesen voltunk, aztán az ebéd végére feltöltődött a különterem. A felszolgáló hölgy szinte már túlzásba vitte a kedvességet. Ez manapság nem...
Rózsa Vendégház Zirc - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással