Cuha Völgye Étterem Zirc
8420 Zirc, Kossuth Lajos u. 11.

Cuha Völgye Étterem Zirc a térképen

Szállások Zirc városában
Wellness csomagok Zirc városában

Cuha Völgye Étterem Zirc vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
2019.márciusában volt szerencsénk kipróbálni az étteremet egy 8 fős társasággal és 2 kutyussal.
Fáradtak voltunk, hosszú túra állt mögöttünk és nagyon készségesen fogadtak minket. A vacsora és a kiszolgálás kifogástalan volt, kutyabarát hely, biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudom!
Veszprém
Csopak

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ők bíznak a jövőben, mert a bejáratnál réztáblán olvashatod az érvényes étlap ajánlatot árakkal együtt. Nem szándékoznak gyakran árat emelni. Az elején kevesen voltunk, aztán az ebéd végére feltöltődött a különterem. A felszolgáló hölgy szinte már túlzásba vitte a kedvességet. Ez manapság nem jellemző. Forró volt a leves, finomak, friss ropogósak voltak a frissensültek.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
A családdal tértünk be ebbe a kis étterembe. Az ételek között egyből feltűntek a térségi specialitást jelentő gombás fogások. A gyerekek rántott húst/sajtot kértek, a szülők megelégedtek egy-egy nagy adag levessel. A kiszolgálás gyors volt, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon sokan étkeztek itt, voltak akik ételhordókkal is érkeztek.
Budakeszi

1988 hasznos szavazat
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor ebédlőhelyet kerestünk Zircen, ennek a vendéglőnek a neve beugrott, úgy emlékeztem, hogy több pozitív értékelés íródott róla, így ide tértünk be. A főúton egy gyógyszertár mellett találhatóak. Még a cím ismeretében is keresni kellett, mert a bejárat egyáltalán nem észrevehető. Ráadásul úgy nézett ki, mintha zárva lett volna.
Veszprém
Csopak

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akár konkrét asztalt is foglalhatsz a neten ebben a zirci aprócska vendéglőben. Valljuk be, hogy kevés ilyen hely van. Rákattintasz az asztalra és már le is foglaltad. Nagy agagokat hoznak az ételekből és egytől egyik frissek, finomak. A tálaláshoz nagyon értenek. Bakonyban vagyunk, így van sok gombaétel, melyek némelyikét nagyon különleges módon tálalják.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.03.01.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 10.710 - 20.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
2018.08.22. - 2019.12.21.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszás kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2019.06.03.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés ajándékkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, nasi csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.

Szállodák Zirc környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Zirc
Holiday Hotel Csopak Zirc
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Zirc
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Cuha Völgye Étterem ZircX