Cuha Völgye Étterem Zirc
8420 Zirc, Kossuth Lajos u. 11.

Cuha Völgye Étterem Zirc a térképen

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
A zirci apátság megtekintése után tértünk be az étterembe ebédelni. Kívülről-belülről retro kinézetű, de mivel a kirándulás előtt a neten utánanéztem jó helyet keresve, így tudtam, mi vár ránk. Kedves, mosolygós pincérnő fogadott bennünket. A megrendelt ételek finomak voltak.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019.márciusában volt szerencsénk kipróbálni az étteremet egy 8 fős társasággal és 2 kutyussal.
Fáradtak voltunk, hosszú túra állt mögöttünk és nagyon készségesen fogadtak minket. A vacsora és a kiszolgálás kifogástalan volt, kutyabarát hely, biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudom!
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ők bíznak a jövőben, mert a bejáratnál réztáblán olvashatod az érvényes étlap ajánlatot árakkal együtt. Nem szándékoznak gyakran árat emelni. Az elején kevesen voltunk, aztán az ebéd végére feltöltődött a különterem. A felszolgáló hölgy szinte már túlzásba vitte a kedvességet. Ez manapság nem jellemző. Forró volt a leves, finomak, friss ropogósak voltak a frissensültek.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
A családdal tértünk be ebbe a kis étterembe. Az ételek között egyből feltűntek a térségi specialitást jelentő gombás fogások. A gyerekek rántott húst/sajtot kértek, a szülők megelégedtek egy-egy nagy adag levessel. A kiszolgálás gyors volt, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon sokan étkeztek itt, voltak akik ételhordókkal is érkeztek.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor ebédlőhelyet kerestünk Zircen, ennek a vendéglőnek a neve beugrott, úgy emlékeztem, hogy több pozitív értékelés íródott róla, így ide tértünk be. A főúton egy gyógyszertár mellett találhatóak. Még a cím ismeretében is keresni kellett, mert a bejárat egyáltalán nem észrevehető. Ráadásul úgy nézett ki, mintha zárva lett volna.
Veszprém
Zirc

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akár konkrét asztalt is foglalhatsz a neten ebben a zirci aprócska vendéglőben. Valljuk be, hogy kevés ilyen hely van. Rákattintasz az asztalra és már le is foglaltad. Nagy agagokat hoznak az ételekből és egytől egyik frissek, finomak. A tálaláshoz nagyon értenek. Bakonyban vagyunk, így van sok gombaétel, melyek némelyikét nagyon különleges módon tálalják.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 18.880,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, fürdőbelépővel,szauna ház használattal, lovas kocsikázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.04.30.
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.03.31.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.895 - 28.467,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.09.01.
Szárcsa Hotel
3-5 éjszaka 15.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egyszeri alkalommal habos kakaóval vagy kávéval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.21. - 2020.12.27.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)

Cuha Völgye Étterem ZircX