Bagolyvár Fogadó Zirc
8420 Zirc, Kossuth u. 35.

Bagolyvár Fogadó Zirc a térképen

Szállások Zirc városában
Wellness csomagok Zirc városában

Bagolyvár Fogadó Zirc vélemények

2019. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
A múlt hónapban a kollégámmal jártunk Zircen,a Bagolyvár Fogadóban. Munkánknál fogva ott foglaltak nekünk egy éjszakára szállást. Az első benyomásunk,ami belépéskor ért,mintha múzeumba értünk volna,a második meglepetés egy félre értésből adódott,ami egy nem nekünk szánt szobát adtak nekünk,de ezt egy kis vita után korrigálták.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Remek helyen, szép környezetben található, a Bakony szívében Zircen. Könnyen megközelíthető, akár vonattal vagy busszal is könnyedén el lehet jutni ide. Kedves a személyzet, jók az ételek, minden megvan ami egy remek kiruccanáshoz kell. :)
Csak ajánlani tudnám. A síelést kedvelőknek különösen jó lehetőség, az eplényi síaréna közel van.

grocceni TOP fotófeltöltő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
A zirci fő utcán található Bagolyvár fogadót próbáltuk ki. Az útkereszteződésben elhelyezkedő fogadónak inkább a kertre néző profilja tetszett, de a csípős októberi hétvégén ezt nem élvezhettük. Pedig van itt teraszétterem, játszótér, ugráló is. Szimpatikus volt, hogy tele van a komplexum népi dolgokkal, rusztikus díszítésekkel.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Néhány napja fedeztük fel ezt a gyönyörű fogadót. Két kamasz fiunkkal és egy baráti családdal közösen töltöttük itt a hosszú hétvégét. A hely a XVIII. századi rusztikusságával abszolút elvarázsolt. Kívül-belül harmonizál, rendkívül autentikus, mégis modern minden. A tornácos szobácskák, melyekben vaskályhával olyan meleget tudunk varázsolni, amilyet szeretnénk.

Park Hotel Balatonlelle
3 nap/2 éjszaka 7.481 - 9.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.05.01. - 2021.06.25.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 24.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.29.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZircX