Király Fogadó Zirc
8420 Zirc, Kossuth Lajos u. 68.

Király Fogadó Zirc a térképen

Szállások Zirc városában
Wellness csomagok Zirc városában

Király Fogadó Zirc vélemények

2019. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
A kollégámmal Pétfürdőn a Nitrogén művekben dolgoztunk,és későn úgy este 19 óra felé végeztünk,elmentünk Tankolni,utána indultunk Zircre a szállásunkra,amit a cégünk foglalt nekünk. Este 20 óra volt mire a szállásra értünk,a meglepetés ekkor ért minket,a bejárati ajtó zárva volt. A kollégám felhívta a megadott telefonszámot,amit a tetőn olvastunk le.

grocceni TOP fotófeltöltő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Zirc gasztro királya vagyok, sokat járunk ide és általában körültekintően választom meg a helyet. Most is így tettem. A honlap szimpatikus volt, a szoba baráti áron, az étlapon óriási választék (csak a köretekből 23 féle). Jellegzetes bakonyi ételek, konyhafőnök ajánlata stb. Bár a becsekkolás kissé vidékies, de a szoba megjárja, hiszen csak egy éjszakáról van szó.

Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 20.742 - 23.407,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.05. - 2021.12.26.
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZircX