Center Pub Zsámbék

2021.12.20-ig
Hotel Bellevue Esztergom
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Center Pub Zsámbék vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2018. július 12.barátokkal járt itt
A Center Pubba tavaly ősszel ültünk be egy kedves ismerősömmel, akit a buszhoz vittem ki s volt még az indulásig fél óra. Beültünk hát a központi parkolóhoz közel eső kocsmába, melynek nincs kiírva a neve, megkérdeztem a csapostól. Van úgy, hogy két alkoholkedvelő ember üdítőt iszik, így történt ezúttal is, mindketten Tropicanat ittunk, 220 ft volt darabja.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Center Pub Zsámbék - Étlap/itallapCenter Pub Zsámbék - EgyébCenter Pub Zsámbék - BelsőCenter Pub Zsámbék - Étel/italCenter Pub Zsámbék - BelsőCenter Pub Zsámbék - Étlap/itallapCenter Pub Zsámbék - Étlap/itallap
Még több kép (4 db) >>