Ez Meg Az Bisztró Zsámbék

2021.12.29-ig
Hotel Abacus Herceghalom
82.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Ez Meg Az Bisztró Zsámbék vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2018. július 9.barátokkal járt itt
Az Ez az bisztróra véletlenül akadtunk rá, kívülről bizalomgerjesztő, újhullámos egységnek tűnt, belülről nem kevésbé. Az ételek sem törték meg a varázst. A Cézár saláta itt valóban Cézár volt, jól megsütött pörzses, szaftos csirkemellel, a krémleves sem volt rossz, az desszertek is túllépték a sablonokat.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Ez Meg Az Bisztró Zsámbék - Étlap/itallapEz Meg Az Bisztró Zsámbék - Étel/italEz Meg Az Bisztró Zsámbék - Étel/italEz Meg Az Bisztró Zsámbék - Étel/italEz Meg Az Bisztró Zsámbék - Étel/italEz Meg Az Bisztró Zsámbék - BelsőEz Meg Az Bisztró Zsámbék - Étel/italEz Meg Az Bisztró Zsámbék - BelsőEz Meg Az Bisztró Zsámbék - Étlap/itallapEz Meg Az Bisztró Zsámbék - BelsőEz Meg Az Bisztró Zsámbék - Külső kép
Még több kép (8 db) >>