Nuki Pékség Zsámbék

4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.21-ig
Thermal Hotel Visegrád
Kérd ajánlatunkat!

Nuki Pékség Zsámbék vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 317 városban járt márFelfedező - 1990 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16803 feltöltött kép
2018. július 12.gyerekekkel járt itt
Idei hagyományos boros kirándulásunk a Felvidékre vezetett. Esőben indultunk, reggeli nélkül. Zsámbékon jól jött a társaságnak a Nuki pékség, ahol vettünk két nagy szelet pizzát, szalámisat és Hawai-t (400 ft/db), továbbá két frissen sült hot-dogot (200 ft /db). Ránézésre a jól ismert albán pékségek választékát azonosítottam be.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Nuki Pékség Zsámbék - Étel/italNuki Pékség Zsámbék - BelsőNuki Pékség Zsámbék - Külső képNuki Pékség Zsámbék - Étel/italNuki Pékség Zsámbék - Étel/ital
Még több kép (2 db) >>