Zsámbéki Lángossütő Zsámbék

2021.12.29-ig
Hotel Abacus Herceghalom
82.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Zsámbéki Lángossütő Zsámbék vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2018. július 12.családjával járt itt
Zsámbék központjában működő lángosozó tisztes hely, családi körben ültünk ide be tavaly egy borongós napon késő ősszel, hárman, mindhárman fokhagymás lángost ettünk. A lángos rendben volt ízre-állagra, frissen sült (ez alap persze, de nem teljesen általános), foszlós, vastag tésztájú volt.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Zsámbéki Lángossütő Zsámbék - EgyébZsámbéki Lángossütő Zsámbék - Külső képZsámbéki Lángossütő Zsámbék - Külső képZsámbéki Lángossütő Zsámbék - Étel/italZsámbéki Lángossütő Zsámbék - Étel/ital
Még több kép (2 db) >>