Keresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék

4,8
városi Templom közül
Templom
Keresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék
Keresztelő Szent János születése plébániatemplom ZsámbékKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék

Keresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék bemutatkozása

A Zichy-kastély kápolnáját 1716-tól használták istentiszteletre.. A ma is látható templomot 1749-1754 között építették. Nyilvántartást a megkereszteltekről 1716-tól, a megházasodottakról és elhunytakról 1719-től, valamint 1731-től vezetnek a historia domusról.

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
2024.06.15-ig

Keresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék vélemények

2082
Érdekes 2023. június 28.egyedül járt itt
Zsámbékon nyilván nagyobb figyelmet kap a nevezetes romtemplom, mint az egyébként valóban élő, működő. Úgy emlékszem, hogy egy fehér reverendás ember tevékenykedett a padok között, amikor bementem, igyekeztem jelezni, hogy ártatlan vagyok, fegyverem mindössze egy fényképezőgép, és hát megnézném én ezt beül is.
Keresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - BelsőKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - EgyébKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - EgyébKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - EgyébKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - EgyébKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - BelsőKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - BelsőKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - EgyébKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - EgyébKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - Külső képKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - EgyébKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - Külső képKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - Külső képKeresztelő Szent János születése plébániatemplom Zsámbék - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 3 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.