Ahoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest

4,3
cukrászda, kávézó - kávéház
Ahoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest
Ahoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade BudapestAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Ahoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2017. június 28.gyerekekkel járt itt
Kedves kiszolgálás és nagyon finom gofri. Ötletes hogy amíg várakozunk,lehet hajtogatni és üzenni,a kisfiam is nagyon élvezte. A felszolgálás gyors volt és rugalmas. A belső kialakítás egyszerű, de ötletes és letisztult. nekünk nagyon bejött.
A forró csoki is nagyon finom volt, extrán csokis, jól kiérződött benne a kért aroma. Biztos, hogy jövünk még.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2017. január 4.egyedül járt itt
Az Ahoy! egy igencsak népszerű forró csokizó és gofrizó, kb. félúton a Kálvin tér és a Ferenciek tere között. Nevét az angol matrózok népszerű köszönése után kapta. Az egyik falon látható mentőöv és a kreatív palackposta ötlet (ha akarsz, hagyhatsz bármilyen üzenetet egy ismeretlennek) erősíti még ezt a matrózos vonalat.
Ahoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Külső képAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Külső képAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Külső képAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - BelsőAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - BelsőAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - BelsőAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - BelsőAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - BelsőAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - MosdóAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - MosdóAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - BelsőAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Étlap/itallapAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Étel/italAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - EgyébAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Étel/italAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - BelsőAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Étlap/itallapAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. december 7. járt itt
Ötletes és aranyos a belső elrendezés, nagyon jól kihasználták a helyet, annak ellenére, hogy maga a bár picike, persze sok jó ember kis helyen is. . . Kedves a kiszolgálás. Nem is olyan egyszerű választani a hatalmas és ínycsiklandozó kínálatból, az izgalmas ízkombinációkból.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 2.egyedül járt itt
Az Ahoyban kedves, mosolygós pultos fogadott, kellemes country zene szólt, és kifejezetten megnyerőnek találtam belteret is. Az árak kicsit megszaladtak, de nem a megfizethetetlenségig. A fő profil a gofri, ami simán „csak” 390 ft, de ha kérünk rá minden műfajban (betét, öntet, szórás) valamit 850-ig megy fel.
Ahoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Étel/italAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Étlap/itallapAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Étlap/itallapAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Étlap/itallapAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - BelsőAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - BelsőAhoy! - Waffle, Chocolate & Lemonade Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Pénteki randira érkeztünk a párommal, foglaltunk asztalt pár nappal előtte. Kaptunk visszaigazoló emailt, és a helyszínen is korrektek voltak a lányok. Gyorsan elkészült a rendelés és nagyon nagyon finom volt minden :) Visszatérünk még! Ár-érték arányban szerintem nem a legjobb, de lehet, hogy csak az én pénztárcám miatt.