Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2013. március 18.a párjával járt itt
Immár 4. alkalommal látogattam meg az éttermet. Az étlap választékos legalább 50 féle ételt kínálnak. Az ár-érték arány kíváló. Mindenkinek bátran ajánlom a „Bujkáló Ormányost”, aki szereti a görögös ízeket. Az étlapon mindenfajta étel megtalálható, így minden ember ízlésvilágát kielégíti.
2019. augusztus 23.családjával járt itt
A páromat és a nagy fiát hívtam ide vacsorázni, szülinapjaikat ültük itt meg. Azért esett a választásom erre az étteremre, mert már annyit hallottam róla, és kíváncsi voltam. Valami nagy dologra számítottam, de bevallom. . . csalódtam. Érdekes hely, és különleges is, de valahogy nekem ez az ablaktalan, mesterségesen megvilágított pincehelyiség nem jön be.
2019. január 29.gyerekekkel járt itt
Már másodjára jártunk a helyen. Most a családommal cirkusz előtt tértünk be. A hely 3 év alatt nem változott a hangulat még mindig dzsungelt idéz elő. Kicsit hűvös volt az étteremben, de a kiszolgálás és az ételek pótolták a hely melegét. A szakácsok fantasztikusak. Visszatérünk még, mert szuper hely.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/ital
2017. május 2.családjával járt itt
Többször is jártunk itt a felújítása előtt. Nem az a különleges élmény, mint elsőre hangzik. Egy középszerű étterem, baráti árakkal, átlagos ételekkel. Gyerekes családoknak ajánlom, mert a kicsik biztosan értékelni fogják a berendezést. Személy szerint jó ötletnek tartom, és mindenképp el megyek újra megnézni, mert bízom benne, hogy pozitívan változott a hely.
2016. június 3.barátokkal járt itt
Családommal és baráti társasággal is ünnepeltünk már a Dzsungel étteremben. Az ételekkel mennyiségben és minőségben elégedettek voltunk. Az italválaszték megfelelt az elvárásunknak. Érdekessége az étteremnek, hogy mindegyik terme más hangulatot áraszt. Az ételek neve mosolyt csal a vendégek arcára. A kiszolgálás kedves, figyelmes. Bátran ajánlom kisebb összejövetelek helyszínéül.
2016. május 3.gyerekekkel járt itt
2x is jártam már itt! Nagyon tetszett a hely! ! A fantázia nevekkel ellátott ételek bőségesek és finomak! ! Az édesességek meg friss alapanyagokkal készülnek és házias jellegűek ezért nagyon ízletesek! ! Az itallap sajnos nem bőséges több koktéllal még beleférne. Egy kis műsort is el tudnák képzelni.
Ezüst fokozatú értékelő
2016. március 23.családjával járt itt
Az étterem különleges miliővel rendelkezik. Az étlap is számunkra újszerű volt. A vendégfogadás és kiszolgálás igen figyelmes, és udvarias. Az ételek különlegesek, finomak és szépek is. Az egyetlen bökkenőt a paleonak minősített finomságok tanulmányozásakor éltük meg.
2016. március 19. járt itt
Már több alkalommal jártunk az étteremben, legutóbb egy kisebb baráti társasággal. Rendkívül hangulatos hely. A kiszolgálás nagyon udvarias volt minden alkalommal, bár kissé lassú. Az ételek íz és ár szempontjából is megfelelőek. Az kalóz terem közvetlenül a konyha mellett van, ezért ott a nagyon erős étel és olajszagot teljesen magába szívta a kabátunk, mehetett utána egyből a mosásba. Más termeinél nem volt ilyen problémánk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2015. május 10., kollégákkal járt itt
Munkatársaimmal jártunk a Dzsungel étteremben egy pénteki estén. Ez volt itt a 2. látogatásom, évekkel ezelőtt, szintén a kollégákkal már ettünk itt, de azóta a hely sokat változott, még "dzsungelesebb" lett. A bejáratot követő első teremben a falnál lévő terráriumokban hüllők laknak, óriáskígyó, gekkó és tüskés agámák is.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étlap/itallapDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étlap/itallapDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Külső képDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - MosdóDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - MosdóDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Belső
2015. február 10.barátokkal járt itt
Nagyobb társasággal - köztük gyerekekkel - jártunk itt. Az Óceán teremben foglaltunk asztlat. A berendezés és dekoráció nagyon hangulatos volt, bár az egyik akvárium letakarva szomorkodott. . . A kiszolgálás nagyon figyelmes volt. A választok ételek finomak és szépek voltak. Az adagok megfelelőek.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestJókai u. 30.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi