Gerbeaud Café Budapest

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Gerbeaud Café Budapest vélemények

2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Év ugy 30 éve járok kávézni a Gerbeaud-ba ha BP-en vagyok, úgy évente kétszer. Számomra a nyugalom szigete a nagy nyüzsgés közepette. Kávé, süti,viz, vagy egy pohár sör. Augusztus 28-án iszonyú hőség volt de egy ilyen prominens helyen, múlttal rendelkező kávézó, fagyizó, nem használ hűtött poharakat,a fagyikehely kifogástalan volt az izharmóniája tökéketes,de mire kihozták, már csak lötty volt.
Kiváló 2014. március 20.barátokkal járt itt
Bár csaknem 40 éve élek a fővárosban, ezen belül 15 éve a Belvárosban, még csak egyetlen egyszer ültem benn a Gerbeaud cukrászdában, ez sem saját ötletem volt, hanem egy Budapesten járó külföldi barátom szeretett volna feltétlenül betérni ide, én pedig szívesen elkísértem.
Gerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - MosdóGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső kép