Mongolian Barbecue Budapest

Mongolian Barbecue Budapest
Mongolian Barbecue BudapestMongolian Barbecue Budapest
Mongolian Barbecue BudapestMongolian Barbecue Budapest

Mongolian Barbecue Budapest bemutatkozása

A Mongolian Barbecue étterem, egy olyan speciális szolgáltatással várja vendégeit, amely induláskor is, már több mint 15 éve különlegességnek számított.
Úttörőként vezettünk be azt a szervízt, amely ötvözi a hagyományos, étlapról történő rendelés lehetőségét, és a vendégeknek egy szélesebb körű választási lehetőséget biztosít a többféle ínycsiklandozó finomságok egyidejű kipróbálására egy fix árért.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Mongolian Barbecue Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. július 11. járt itt
Családi rendezvény keretében jártunk itt. Kiváncsi voltam, mert évtizeddel ezelőtt voltam utoljára és más értékelő oldalakon sok negatív észrevételt olvastam. Az ételsor választéka és minősége jó. Az italokkal sincs semmi baj. A tisztaság is megfelelő, a belső kert padozatának hullott leveleit nyilván nem lenne helyes a vendégek fogyasztása közben sepregetni. A kiszolgálás hűvösen udvarias, egy kicsivel több mosoly NEM ÁRTANA!
Kiváló 2013. április 24.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, szülinap, házassági évforduló, ballagási vacsora, érettségi találkozó. Mindig maximálisan elégedettek voltunk az ételekkel, italokkal, a kiszolgálással, a környezettel.
A desszert kínálatot lehetne egy kicsit még felturbózni, bár a sok grillezett húsféle után már talán nem szükséges. Mindenkinek minden alkalomra csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. április 17.barátokkal járt itt
Baráti társasággal volt szerencsénk kipróbálni az éttermet. Hasonlóképpen működik mint a Trófea, bizonyos összegért korlátlan étel, 'ital' fogyasztás. 10 fős társaságként kerekasztal állt rendelkezésünkre, amivel manapság ritkán lehet találkozni. Az ételek finomak voltak, bár átlagosak, kevesebb választékkal.
Mongolian Barbecue Budapest a térképen
1125 BudapestMárvány u. 19/a
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • kisállat bevihető
H-V
magyar, nemzetközi
Zene
Gépzene: jazz, latino, nemzetközi slágerek
Különtermek
Kisterem - max. 25 fő