Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest

2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest vélemények

Szörnyű 2017. május 1.gyerekekkel járt itt
Ehhez az étteremhez fűződik életem legszörnyűbb éttermi "élménye". Nagybátyám meghívására mentünk, aki meg akarta mutatni nekünk a helyet, mert korábban sokat kajált ott a haverjaival, és állítólag nagyon finom ételek vannak (nekünk erről az alábbiak miatt sajnos nem sikerült meggyőződni, azóta meg nem volt kedvem ide visszamenni).
Kiváló 2017. április 28.a párjával járt itt
Volegenyemmel egy hétköznap este latogattunk el a Négy Musketasba,hogy egy kellemes vacsorát költsünk el együtt. Mivel nem volt foglalasunk a belső részre kaptunk helyet (közvetlenül a konyha mellett,elég lelkesen készítettek a rántott húsnak valót ) ami elég retro hangulatú volt de megfelelt.
Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. november 20.gyerekekkel járt itt
Úgy hozta a sors, meg a családi ünnepek, hogy 1 hónap alatt kétszer volt szerencsénk az étteremhez. A szerencse itt szó szerint értendő. Ritkán lehet kifogni ilyen vendéglőt ahol szinte minden stimmel. Déli 12-re foglaltunk asztalt a családdal, időre érkezünk. Azonnal kapunk étlapot, még nincsenek sokan.
Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - BelsőNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső képNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső képNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - BelsőNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallap
2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
2016. augusztus 11.családjával járt itt
Valaha régen már megfordultam itt, jó emléket hagyott, örültem, hogy újra erre járhattam és ráadásul éhesen. Meglepett, hogy tele volt és minden asztal foglalt, nagyon népszerű lehet, gondoltam. Annak ellenére, hogy nem volt foglalt helyünk, kerítettek nekünk egy nagyon elfogadható asztalt. Kicsit tényleg retró, de nem áll rosszul neki.
Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső képNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső képNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - BelsőNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 17.barátokkal járt itt
Régi a hely, bár azóta persze tulajdonosváltás volt. Az italok nagyon olcsók, az ételek közepes árfekvésűek. Nálam sajna pont nem volt egy olyan étel, amit a honlapon kinéztem, de a többivel elégedett voltam. Viszont mindig újítanak azért valamit. Készségesek a pincérek; felvilágosítanak elég részletesen, ha kérdezünk.
Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Egyéb
2015. november 29.családjával járt itt
Névnapot ünnepeltünk a családdal, gyalog érkezűnk, ezért parkolás nincs minősítve, a megközelítés jó! Az étlap tetszik,,, muskétás,, menü van, mi a király ebédje(amikor éhes! ) és a királyné ebédje (amikor a király nincs otthon! ) menüket választottuk. Szellemes a menüsor (a Milady palacsintája egész jó) ráadásul finom is.
2015. szeptember 25.a párjával járt itt
Egy esős napon tértünk be a Muskétásba, ahol csak egyszer jártam még nagyon régen. Az étel finom volt, meg voltunk elégedve mind a mennyiséggel, az ízekkel és a minőséggel, a étel meleg volt és gyorsan kihozták. A széles választék inkább a hagyományos konyhából való, én személy szerint csak a vadakat hiányoltam.
Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest a térképen
1115 BudapestTétényi út 18.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus