Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest

3,9
étterem
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem BudapestSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest

Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest bemutatkozása

Ó urak és jó asszonyok, ha gyomrotok nagyon korog,
vagy ha éppen derék szakácsotok szabadnapos, utazzatok
el egy varázslatos világba, Sir Lancelot birodalmába.
Az asztalokon gyertyák, a falakon díszek, a régmúlt hangulatát így elevenítvén fel. S hogy szád az ámulattól tátva ne maradjon, eléd rakjuk a sült galambot.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Félpanziós ajánlat
Hotel Forrás Zalakaros

Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest vélemények

2013. október 16.gyerekekkel járt itt
Sok jót hallottam az étteremről,ezért a névnapomat itt ünnepeltük. A hely hangulata nagyon jó,a háttér zene nagyon kellemes,nem túl hangos. A személyzet udvarias. Négy személyes extra tálat rendeltünk. Szemet gyönyörködtető látvány volt amikor kihozták a tálat. Az ételek ízvilága rendben volt,de semmi különös kulináris élmény.
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 17., kollégákkal járt itt
Többször megfordultam már a Lancelot-ban. Természetesen az első találkozás volt a legnagyobb élmény az újdonság ereje miatt. Kollégákkal látogattunk el egy hatalmas zabálás céljából. A társaság nagy része a lakomákat próbálta ki, én személy szerint a "szarvas legjavát palástba burkolom" fantázia nevű étel nyerte el a tetszésemet.
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Belső
2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Tavaly a párommal, a két éves évfordulónkat jöttünk el ide megünnepelni, és nagyon megérte. Olyan volt mintha egy másik világba léptünk volna, nagyon egyedien és fantázia dúsan alakították ki a helyet. Két személyes tálat kértünk, az ételek isteniek voltak, alig bírtuk megenni. A kiszolgálással se volt semmi probléma, kedvesek és figyelmesek voltak.
Kiváló 2013. július 16.családjával járt itt
Nagyon hangulatos, valamint isteni ételeket készítenek. A hangulat a tetőfokon van. Nagyon ötletesnek tartom. A felszolgálás egyszerűen tökéletes, mintha csak a középkorban lettem volna. A bemutatók is csak kihangsúlyozzák az étter időbeli elhelyezkedését. Többször is jártam itt, és mindig mást és mást ettem, és számomra az összes étel egytől egyig más és más volt, de mind tökéletes.
Kiváló 2013. június 28.a párjával járt itt
Csak pozitív élményeim vannak a helyről. Többször jártam már itt, volt, hogy párommal, volt, hogy nagyobb társasággal, volt, hogy céges bulit tartottunk itt. A hangulat és a kiszolgálás mindig meggyőző volt. Külön pozitívum, hogy a pincehelység miatt térerő sincs, nem vonja el semmi a figyelmedet az estéről.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. május 30.családjával járt itt
Két "szakaszban" érkeztünk. A 2. szakasznak külön kellett reklamálnia, hogy vegyék már fel a rendelést. Szöveg:"nem én vagyok a maguk pincére"!?
Az ételek nem rosszak, az árak elviselhetők, a műsor -A HÁTTÉRZENÉT KIVÉVE- prűd, helyenként primitív.
Többször jártam itt, én is állítom: VISSZAFEJLŐDÖTT!
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2013. május 6., kollégákkal járt itt
Sajnos a nyitás óta sokat vesztett a színvonalából. Akkor még volt zene, és az újdonság erejével is hatott. Mi is nagy társasággal mentünk, 4 személyes tálakat rendeltünk, valóban több a burgonya a tálon mint kellen, így megemeli az adag magasságát, kicsit becsapós. Kihűl az étel, mire az asztalra kerül, nem volt az az érzésem hogy frissensültet eszem.
2013. május 4.a párjával járt itt
NEM ERTEK EGYET AZ ELÖTTEM SZOLOKAL: hogy mert mert ez a hely pont erröl szol, kicsitt mäs es meg is kedvesek udvariasak a musor fantasztiküs es a kiszolgälas gyors es böseges az är ugy hiszem meg egyezik a kiszolgälasal es a menyisegel.
Szörnyű 2013. április 23. járt itt
Céges rendezvényre különtermet foglaltunk. Megérkezésünk után a pincér közölte,hogy ne együnk á la carte,hoz ki tálakat majd abból válogatunk. . . WTF? Páran kértek levest,minek következményeképp kicsit később visszahallottuk "leveses társaság" jelzőt. Mindezek ellenére még pár üveg bort is kértünk,majd a számla végösszege sem volt szerény,az ételek minősége annál inkább.
Gyenge 2013. április 11.gyerekekkel járt itt
Születésnapi vacsorára voltunk hivatalosak. Mivel ez egy lovagi étterem, a személyzet be van öltözve, a mellékhelyiség kínzókamrának van "álcázva". Ez a gyerekeknek bejön, de sztem elég silány a megvalósítás. Eleve ellenérzésem van a nagy zabálás típusú éttermekkel, mert nem sokat, hanem jót szeretek enni.
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestPodmaniczky u. 14.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V