Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest

3,9
étterem
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem BudapestSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest

Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest bemutatkozása

Ó urak és jó asszonyok, ha gyomrotok nagyon korog,
vagy ha éppen derék szakácsotok szabadnapos, utazzatok
el egy varázslatos világba, Sir Lancelot birodalmába.
Az asztalokon gyertyák, a falakon díszek, a régmúlt hangulatát így elevenítvén fel. S hogy szád az ámulattól tátva ne maradjon, eléd rakjuk a sült galambot.

Hotel Solar Nagyatád - 4 éjszakás pihenés
4 éjszakás pihenés
2024.10.31-ig
Hotel Solar Nagyatád
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2016. június 12., csoporttal járt itt
Ballagó osztályomat hoztam ide, még egyszer sem jártak ebben az étteremben. Diákcsoport esetében is kiváló, hatalmas adagok,gyors kiszolgálás, csoporthoz igazított ár. Felnőttnek, gyereknek különleges, egyedi, emlékezetes.

Családi alkalmakkor (születésnap, diplomaosztó . . . ) rendszeresen járunk ebbe az étterembe, ahol még sohasem csalódtunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 4.barátokkal járt itt
A ház tényleg igyekszik középkori hangulatot varázsolni a vendégek elé. Minden van: kosztümök, faliszőnyegek, fegyverek, (ál)üvegablakok, borospince, katakomba, rács mögött rab viaszfigurája, trónszék, páncélok - szóval: a hely sokat ígér régmúltból. A vendég nem csalódik: az adagok pazarul néznek ki és hatalmasak.
Kiváló 2015. július 15.barátokkal járt itt
Egy baráti társasággal voltunk ott még régebben. Nagyon jól éreztük magunkat. Jól szórakoztunk ,voltak műsorok is ami szintén tettszett. A kiszolgálás udvarias és gyors volt. Lesték minden kívánságunkat. Még a buli hangulatában fényképet is készítettek rólunk. Az ételek finomak és nagy adagok voltak.
Kiváló 2015. február 16.a párjával járt itt
Most februárban másodszor tértünk vissza párommal és ahogy először, ismét degeszre ettük magunkat. Még pár órával később is a jóllakottságunkkal küszködtünk. Az étel minősége első osztályú, a kiszolgálás figyelmes, nem túl tolakodó. A hangulatot megalapozza a hely kialakítása és berendezése.
Kiváló 2015. január 22., kollégákkal járt itt
Év búcsúztató vacsorát rendeztünk az Étteremben. Nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás kedves és nagyon figyelmes volt. 4 személyes tálakat rendeltünk. Mindenki fullra ette magát és még csomagoltunk is. A tűznyelő egy külön kategóória, de élveztük. A hastáncos hölgy gyönyörű és profi.
Kiváló 2014. augusztus 23.barátokkal járt itt
Többször is jártam itt 2009 óta, minden alkalommal remekül éreztem magam, az ételek finomak, az adagok nagyok és jó árban vannak. (Főleg, ha belegondolunk, hogy ugyanennyi pénzért mit kapunk egy gyorsétteremben.) A hangulat kiváló, néha előzene van, de láttunk már hastáncost és tűznyelőt is. Mindig szívesen megyek vissza.
Kiváló 2014. április 17.családjával járt itt
Februárban jártunk itt és nagyon jól éreztük magunkat! A kor stílusához igazodó berendezés, tálalás és öltözet elrepített minket egy rövid időre a középkorba. Az ételek kitűnőek voltak. 4 személyes tálat rendeltünk és 5-n nem bírtunk el vele. A személyzet kedves, figyelmes. A felszolgáló hölgynek külön köszönet a fényképezésért!
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 9.barátokkal járt itt
Hangulat tekintetében jeles! Ezt kell először kiemelnem, mert minden részletre ügyelnek a Sir Lancelot étteremben. Nem csak a berendezés és a kiszolgáló személyzet ruházata középkorias, itt bizony az ételt is csak kézzel fogyaszthajuk és élőszereplős szórakoztatásról is gondoskodnak (láttunk már itt kardpárbajt, tűznyelőt, hastáncost és hallgattunk sok-sok lantmuzsikát).
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Én egyszerűen imádom ezt a helyet, mert nagyon hangulatos, és egyedi. Persze csak azok ajánlom, akik a finom ételek mellett jól szeretnének szórakozni a spontán műsorokon, ami mindig jól sikerül. A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak, az ételek pedig nagyon finomak bőségesek!
Kiváló 2013. december 29., csoporttal járt itt
Mi 11 fővel 2013. november végén tartottunk itt céges-családi-szülinapos évzáró bulit és csak az elégedettségemet tudom leírni. Hallottam a fanyalgó véleményeket - mi ugyan műsort nem láttunk - de ajánlom nekik, menjenek az Operaházba, ott bizton nem lesz primitív az előadás és megfelelő lesz a perec ár-érték aránya is!
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/ital
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestPodmaniczky u. 14.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V