Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest

3,9
étterem
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem BudapestSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest

Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest bemutatkozása

Ó urak és jó asszonyok, ha gyomrotok nagyon korog,
vagy ha éppen derék szakácsotok szabadnapos, utazzatok
el egy varázslatos világba, Sir Lancelot birodalmába.
Az asztalokon gyertyák, a falakon díszek, a régmúlt hangulatát így elevenítvén fel. S hogy szád az ámulattól tátva ne maradjon, eléd rakjuk a sült galambot.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
06.28-30.
Vital Hotel Nautis Gárdony

Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2013. április 11.gyerekekkel járt itt
Születésnapi vacsorára voltunk hivatalosak. Mivel ez egy lovagi étterem, a személyzet be van öltözve, a mellékhelyiség kínzókamrának van "álcázva". Ez a gyerekeknek bejön, de sztem elég silány a megvalósítás. Eleve ellenérzésem van a nagy zabálás típusú éttermekkel, mert nem sokat, hanem jót szeretek enni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2019. március 21.családjával járt itt
Két ünnep között, 4 főre - asztalfoglalással érkeztünk egy délutáni vacsorára. A „becsekkolás” fura volt. Az étterem bejáratában áll egy hölgy, aki fogadja a vendégeket, majd walkie talkie-val beszól az étterembe, hogy ki érkezett. Nekünk 4-5 percet is kellett kabátban ácsorogva várni, mire végre jött a válasz, hogy bebocsájtást nyertünk.
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Belső
Átlagos 2017. február 26.családjával járt itt
Családdal születésnapra ünnepelni mentünk el. A hely érdekes, de nagyon zsúfolt, a falakon fura összeállításban vannak a középkorinak mondott dizájn elemek, mint harci fejsze, visszacsapó íj, dárda, stb. Az étlapot átnézve és az ételekről érdeklődve a pincér javaslatára vegyes tálat rendeltünk. Sajnos nem bioztos, hogy jól választottunk.
Kiváló 2014. április 17.családjával járt itt
Februárban jártunk itt és nagyon jól éreztük magunkat! A kor stílusához igazodó berendezés, tálalás és öltözet elrepített minket egy rövid időre a középkorba. Az ételek kitűnőek voltak. 4 személyes tálat rendeltünk és 5-n nem bírtunk el vele. A személyzet kedves, figyelmes. A felszolgáló hölgynek külön köszönet a fényképezésért!
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2017. szeptember 29., kollégákkal járt itt
Bőségtálat kaptunk a szokásos buciban felszolgált tárkonyos borjúragu leves után. A levesben csak mutatóban úszkált néhány húsdarab, de sebaj, majd a főétel, a sültektől roskadozó tálak enyhítik éhünket. Az alig világításban csak tapogatóztunk s ízlelő bimbóinkkal ismertünk fel étkeket.
Kiváló 2014. augusztus 23.barátokkal járt itt
Többször is jártam itt 2009 óta, minden alkalommal remekül éreztem magam, az ételek finomak, az adagok nagyok és jó árban vannak. (Főleg, ha belegondolunk, hogy ugyanennyi pénzért mit kapunk egy gyorsétteremben.) A hangulat kiváló, néha előzene van, de láttunk már hastáncost és tűznyelőt is. Mindig szívesen megyek vissza.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Én egyszerűen imádom ezt a helyet, mert nagyon hangulatos, és egyedi. Persze csak azok ajánlom, akik a finom ételek mellett jól szeretnének szórakozni a spontán műsorokon, ami mindig jól sikerül. A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak, az ételek pedig nagyon finomak bőségesek!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2015. július 16.barátokkal járt itt
Meg nem tudnám mondani, hogy hány évvel ezelőtt jártam itt először, talán 15 is megvan. . . Akkoriban elég nagy divatja volt a középkori lovagi éttermeknek, a Sir Lanceloton kívül a fővárosban még 2 másik helyen is jártunk, ha jól tudom, az a másik 2 azóta már megszűnt (egy a Duna Plazánál, egy a Bécsi úton a Kolosy térnél volt).
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - EgyébSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Külső képSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - EgyébSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Külső képSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 9.barátokkal járt itt
Hangulat tekintetében jeles! Ezt kell először kiemelnem, mert minden részletre ügyelnek a Sir Lancelot étteremben. Nem csak a berendezés és a kiszolgáló személyzet ruházata középkorias, itt bizony az ételt is csak kézzel fogyaszthajuk és élőszereplős szórakoztatásról is gondoskodnak (láttunk már itt kardpárbajt, tűznyelőt, hastáncost és hallgattunk sok-sok lantmuzsikát).
Kiváló 2013. december 29., csoporttal járt itt
Mi 11 fővel 2013. november végén tartottunk itt céges-családi-szülinapos évzáró bulit és csak az elégedettségemet tudom leírni. Hallottam a fanyalgó véleményeket - mi ugyan műsort nem láttunk - de ajánlom nekik, menjenek az Operaházba, ott bizton nem lesz primitív az előadás és megfelelő lesz a perec ár-érték aránya is!
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/ital
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestPodmaniczky u. 14.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V