Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest vélemények

Gyenge 2016. június 24.családjával járt itt
Régen imádtam a Trófeát, sokféle étel volt, vad húsok, szarvas, vaddisznó, azt ettem amit akartam és minden verhetetlen áron. Mindenből csak egy kicsit szedtem, hogy megkóstoljam és aztán, ami ízlett oda visszamentem.
Hogy mi változott, tavaly ősszel voltunk ott családilag, aztán két hét múlva újra, amikor az első alkalommal lett hasmenésem, nem gyanakodtam, a második után, megkérdeztem a többieket. . . Ekkor döntöttünk úgy, hogy Trófeába soha többet
Átlagos 2021. július 19.barátokkal járt itt
Lehet, hogy a többségnek elég, hogy korlátlanul lehet enni, de azért legalább terítő (netán egy szál virág) lehetne az asztalokon, ne a puszta bútorlapról kéne enni, még egy papír alátét sincs. Tudjuk, hogy önkiszolgáló, de az érdekes, hogy az asztalokon nincs se só, se bors, se fogpiszkáló, ezekért mind külön el kell menni.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 9.a párjával járt itt
Az összes Trófea közül ez a leggyengébb. A zuglóiba és az újbudaiba visszajáró vendégek vagyunk időtlen idők óta, így ezt is kipróbáltuk, de ez volt az első és az utolsó alkalom. Maga az étterem elrendezése sem tetszik, a kerthelyiség nem igazán felel meg étkezésre, mert a fákról beszállnak a levelek, pihék, és az ételben/italban landolnak.
Átlagos 2015. október 26., kollégákkal járt itt
Az étterem udvarház jellegű, így "egyfolyosós" kialakítású. Parkolni a környéken elég nehézkes, főleg nagyobb ünnepek alkalmával. Nagyobb létszám elhelyezése (pl. céges rendezvények esetén) a személyzet számára kihívást jelent, mivel az asztalok egymás mellett, párhuzamosan helyezkednek el, így a vendégek nem tudnak kényelmesen leülni.
Átlagos 2014. november 25.egyedül járt itt
Tudom, hogy sokat lehet olcsón enni, és én mehetek az ételekért, de nekem éppen ez a bajom.
Manapság már ne a degeszre zabálás legyen az erény.
A többi Trófeához képest valóban kellemesebb, hangulatosabb a hely, de szerintem sem az ételek minősége, sem pedig a kiszolgálás (már ami itt egyáltalán lehet) nem ad alapot arra, hogy ez az éterem bekerüljön a TOP vendéglátóhelyek közé.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2021. október 16.barátokkal járt itt
Gyakran jártunk erre a helyre. Nagyon sok családi ünnepet ide szerveztünk. Az esküvői ebédet is itt tartottuk meg, amiért egy meghívót kaptunk ajándékba, 2 személy részére, amit egy év múlva lehetne felhasználni. Ez nagyon szép gesztus volt a Trófea vezetőség részéről.
2018. május 7.családjával járt itt
Nagy hely, ezért egy kicsit menza jellegűek a termek és a kerthelyiség. Az ételek finomak, de egy kicsit egyforma ízűek. Nagy a választék,de hiányolom a cukormentes süteményeket! 1 féle - ehetetlen pudingos gyümölcskosárka - cukormentes édesség volt és gyümölcsből is a legcukrosabbak (szőlő, banán, dinnye) voltak csak.
2018. március 22.családjával járt itt
Tudják meg kérem, hogy itt ünnepeltük Nagymamát, ugyanis Ő az idén töltötte be a 90. életévét. Ráadásul Ő maga ajánlotta, hogy itt rendezzük meg a bulit. Miért? Mert hát csak kevesen tudnak manapság 90 vagy esetleg 100 évig élni, valamint minden tizedik születésnap ún. szuper-jubileumnak számít. Sohasem fogom elfelejteni ezt a zsúrt, hiszen mindannyian együtt voltunk.
2018. január 30.családjával járt itt
Általában ha Trófea, akkor Óbuda. Voltunk már nyáron,télen,mindig jól éreztük magunkat. Persze eltekintve az olyan látványtól,mint pupozott kanalazott tatárbeefsteak mélytányerból,gyümölcsleves mellé (bele)muflon pörkölt. ez kinek-kinekaz ízlése. 2018. Január 28-án este voltunk szülinapot ünnepelni,és bizony a jó kaják mellett volt egy két kellemetlenség a pincerekkel.
2017. december 13., kollégákkal járt itt
Kiváló az ételek ízvilága, minősége, tálalása, eltekintve a leveses fazekak fedőitől. Ízléses és különleges kínálattal, széles választékkel várt bennünket a svédasztal. Kolléga 50. születésnapját ünnepeltük jó hangulatban. A pincérek figyelmesek, segítőkészek voltak. Parkolással volt némi probléma, ugyanis alig találtunk szabad helyet.