Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

Vital wellness
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2021. október 16.barátokkal járt itt
Gyakran jártunk erre a helyre. Nagyon sok családi ünnepet ide szerveztünk. Az esküvői ebédet is itt tartottuk meg, amiért egy meghívót kaptunk ajándékba, 2 személy részére, amit egy év múlva lehetne felhasználni. Ez nagyon szép gesztus volt a Trófea vezetőség részéről.
2018. január 30.családjával járt itt
Általában ha Trófea, akkor Óbuda. Voltunk már nyáron,télen,mindig jól éreztük magunkat. Persze eltekintve az olyan látványtól,mint pupozott kanalazott tatárbeefsteak mélytányerból,gyümölcsleves mellé (bele)muflon pörkölt. ez kinek-kinekaz ízlése. 2018. Január 28-án este voltunk szülinapot ünnepelni,és bizony a jó kaják mellett volt egy két kellemetlenség a pincerekkel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. november 29.gyerekekkel járt itt
Néhányszor voltunk már családdal, barátokkal, a város különböző Trófea éttermeiben. Vannak kedvencek, de van amelyikben ételmérgezést kaptam. Az óbudait szeretem. Ha hétköznap megyünk, még csak nincs is tolongás az ételek körül. Attól ugyanis meg tudok őrülni. Jó nagy a hely bent is, de a legjobb nyáron a kerthelyiség.
2015. július 12.gyerekekkel járt itt
Azzal kezdem, hogy részemről annak mindig praktikus oka van, ha egy ilyen típusú helyen eszem, s nem elsősorban a kulináris élvezetek miatt teszem ezt; pl. kisgyerekekkel vagyunk, akik nem bírnak várni az ételekre, de amúgy is lutri, hogy amit választanak, s végül megeszik-e vagy sokan vagyunk, és mindenkinek más az ízlése, családi összejövetel vagy éppen céges vacsora.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - EgyébTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. március 21.gyerekekkel járt itt
Már többször is jártunk itt. Svédasztalos, "fix árért annyit eszel, amennyit akarsz" típusú étterem. Igazi különlegességeket is találtam, mint pl szarvashús, frissen grillezett tengeri finomságok, sajtok, saláták, és nagyon finomak a desszertek is. Minden asztalhoz tartozik egy pincér, aki figyeli a megüresedett tányérokat, és elviszi azokat, hogy újabb fogásokat hozhass magadnak.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső kép
2018. május 7.családjával járt itt
Nagy hely, ezért egy kicsit menza jellegűek a termek és a kerthelyiség. Az ételek finomak, de egy kicsit egyforma ízűek. Nagy a választék,de hiányolom a cukormentes süteményeket! 1 féle - ehetetlen pudingos gyümölcskosárka - cukormentes édesség volt és gyümölcsből is a legcukrosabbak (szőlő, banán, dinnye) voltak csak.
Kiváló 2017. augusztus 6., csoporttal járt itt
Nagyon finomak az ételek. A pincérek jönnek-mennek viszik el az üres tányérokat . Nagyon jó a svédasztalos kínálata. Szé tálalással vártaák az osztályomat, tanáraimat....
A Bankettünk nagyon jó és emlékezetes volt a Trófea Grill Óbudai éttermében.....
Kiváló 2015. április 21., kollégákkal járt itt
Minden évben itt tartjuk a céges karácsonyi vacsorákat és nagyon szoktuk várni. Nagyon finom, változatos az ételkínálat! Kedvencem a látvány grillező pult, ahol odaviszed a kis nyers, pácolt csirkemelled, sajtod, zöldséged, és pikk-pakk előtted meggrillezik. Isteni! A kiszolgálás mindig nagyon udvarias, figyelmes. Egy picikét kiesik tömegközlekedési szempontból, de nem veszélyes. :-)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 22.családjával járt itt
Most először voltunk itt a családommal és fantasztikusan elégedettek voltunk mindennel:
a környezet, az asztalok elhelyezkedése a belső udarban, megtalálható árnyékos és napsütötte rész is, (a kettő ötvözete is),nem túl hangos zene, óriási ételválaszték, megfelelő higiénia!
Az árak nagyon kedvezőek, a pincérek figyelme és barátságossága pedig példamutató.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. április 27.családjával járt itt
Nagyon jó kis hely minden klappol. Jó minőségű ételek szerintem baráti áron korlátlanúl. Barátságos hangulat és figyelmes a kiszolgálás. Olyan mintha egy veddéglőbe lépne be az ember nem pedig csak egy svédasztalos önkiszolgáló helyre. Terasz szép és kellemes. Voltam már másik Trófeában is de itt teljesen más.