Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest vélemények

Kiváló 2023. július 11.barátokkal járt itt
Mivel eredetileg nem ide terveztük a szülinapi bulit, de helyhiány miatt itt töltöttük el a bulinkat. Nem bántuk meg. Jók voltak a kaják, és a kiszolgáló személyzet is remek volt. Csak ajánlani tudom másoknak is. Remek estét töltöttünk el itt az étteremben.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2021. szeptember 12.barátokkal járt itt
Mivel már többször jártam az étteremben ezért a névnapomra meglepett a trófea grill Óbuda egy névnapi vacsorával. A köszöntésnek nagyon örültem és kaptam egy tortát is ami nagyon meghatott. Minden nagyon jó volt és a barátaim is jól érezték magukat. Még biztos hogy meglátogatjuk ezt a helyet és mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm trófea grill Óbuda.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 14.családjával járt itt
Születés- és névnapot ünnepeltünk itt. Először voltam Trófeában, a hatalmas választék láttán elámultam. Nemhogy végigkóstolni, még végigszemlélni sem volt alkalmam, úgyhogy mielőbb újra el kell jönni, pótolni, amit elmulasztottam. Alkalmam volt megkóstolni újdonságokat,volt, ami nem az én ízlésem szerinti, de itt kitapasztalható akár falatonként is. A pincérek gyorsak, előzékenyek, szép este volt. Köszönjük.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. január 7.családjával járt itt
Karácsonykor,2018. 12. 25. 11,30-kor mentünk családi ebédre anyukámmal,a feleségemmel hármasban. Többször jártunk már ott ! Az ételválaszték szokásosan jó volt. Teríték igazi karácsonyi hangulatosra sikerült,a gusztusos asztali dísszel. "Beindult" az ebédelés,ami alatt kellemes karácsonyi zene szólt, alkalomhoz illően halk is volt.
Kiváló 2017. augusztus 6., csoporttal járt itt
Nagyon finomak az ételek. A pincérek jönnek-mennek viszik el az üres tányérokat . Nagyon jó a svédasztalos kínálata. Szé tálalással vártaák az osztályomat, tanáraimat....
A Bankettünk nagyon jó és emlékezetes volt a Trófea Grill Óbudai éttermében.....
Kiváló 2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Kedves, figyelmes kiszolgálás jellemzi a személyzetet. Az ételek finomak, különlegesebbek, mint az általam ismert Trófeákban. Az ételek széles választéka megtalálható, a különleges előételektől, a frissensülteken át a hagyományos magyaros konyha ízvilágáig.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Egy este a Trófea Óbuda Grill Étteremben. A családdal szokás szerint a Trófeában ünnepeltük a soron következő szülinapot. Belépéskor rögtön aranyos fiatal hölgy fogadott és vezetett az asztalunkhoz. Helyfoglalás után ott termett a mi pincérünk és a nagy választékból rendelhettünk italokat. Természetesen szokásunkhoz híven mindenki mást rendelt.
Kiváló 2016. február 28.családjával járt itt
2016. 02. 22. -én a családdal voltunk itt . Nagyon hangulatos hely a kiszolgáló személyzet udvarias,kézséges. Az étel választék remek és ízletesek az ételek !
Az eddig látogatott Trófeák között ez volt a legjobb minden szempontból ! A hab a tortán az volt,hogy több ismert színész is abban az időpontban tartott ott egy kollégájuknak szilinapi partit :D
Csak ajánlani tudom !
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 8.a párjával járt itt
Szép helyen, kiváló kiszolgálásban volt részünk. Az ételek kifogástalanok voltak, és a szüli napi torta kellemes meglepetés lett. :) Összegezve, megérte az árát, mert azt kaptuk amit egy ilyen helytől maximálisan elvárható volt, és legközelebb is ide viszem a páromat és a családomat a nevezetes napokon. Köszönöm!
Kiváló 2015. április 21., kollégákkal járt itt
Minden évben itt tartjuk a céges karácsonyi vacsorákat és nagyon szoktuk várni. Nagyon finom, változatos az ételkínálat! Kedvencem a látvány grillező pult, ahol odaviszed a kis nyers, pácolt csirkemelled, sajtod, zöldséged, és pikk-pakk előtted meggrillezik. Isteni! A kiszolgálás mindig nagyon udvarias, figyelmes. Egy picikét kiesik tömegközlekedési szempontból, de nem veszélyes. :-)