Vakvarjú Étterem - Pest Budapest

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest
Vakvarjú Étterem - Pest BudapestVakvarjú Étterem - Pest Budapest
Vakvarjú Étterem - Pest BudapestVakvarjú Étterem - Pest Budapest

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest bemutatkozása

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7. )
A Vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is. Azért választottuk ezt a kedves emlékeket ébresztő régi magyar nevet, mert konyhánk egyik különlegessége a kenyérlángos. Továbbá azért lett éttermünk neve Vakvarjú, mert a magyar konyha remekeit kínáljuk Önnek.

Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. április 16.a párjával járt itt
Nagyon jó vendéglátóhely, mindenkinek tudom ajánlani! A kiszolgálás pazar, az ételek íze remek. A tulajdonosok nagyon barátságosak, közvetlenek Több alkalommal is voltam már náluk! Céges rendezvényekre is kiváló hely! ! ! Az áraik is barátágosak. Aki gy jó helyre vágyik, ne semmi esetre se hagyja ki ezt a kiváló éttermet! A süteményeik is nagyon finomak, ízletesek. :)
Kiváló 2019. február 12.barátokkal járt itt
Nagyon kíváncsiak voltunk erre a helyre, mert hallottunk már jót és rosszat is egyaránt. Lazacot, rántott húst, csülköt és szarvast ettünk, mindenkinek ízlett a választása, nekem a lazacnál különösen tetszett a többféle, változatos köret. A többiek azt mondták, hogy jó volt a csapolt sör, én levendulás limonádét ittam, ami nagyon ízlett, pedig féltem, hogy nagyon édes lesz, de tökéletes volt!
2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Kiváló 2018. szeptember 23.családjával járt itt
Ma vendéget vittünk ide, aki bár magyar, de külhonból érkezett és ritkán jár errefelé. Mi meg ezt a helyet találtuk alkalmasnak erre a célra. De teljesen jó ötlet volt, igaz, a Paulay Ede utcában vagy környékén elég nehéz parkolni, de ennyi bosszúságot megér, bőven! Már az egy programpont, hogy elkezdünk beszélgetni az érdekes ételekről, amik az étlapon vannak.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Párommal a házassági évfordulót érkeztünk megenni. (Sikerült)
Biztosra mentem előre foglaltam asztalt. Az udvarias, segítőkész személyzetbe most sem csalódtam. Sült csülök és egészben sült pisztráng volt a kívánság, mind a húsok, mind a köretek íz élményt adtak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2018. június 28.családjával járt itt
Minden családnak van kedvenc helye pihenésre, kikapcsolódásra, ünneplésre. A Vakvarjú étterem nálunk ezek közé tartozik. Idén itt (t)ettünk pontot az i-re. Nem először voltunk Vakvarjú étteremben, itt is jártunk már. Számoltuk a napokat a vakációig és azt, mennyit kell még aludni, hogy (m)ehessünk az étteremben.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 13.egyedül járt itt
És végre, többször próbálkozás után sikerült bejutnom asztalfoglalás nélkül. Mondjuk hétfő este volt. A pincér közvetlen érdeklődéssel segített mind az asztal, mind az ételek kiválasztásában. Tetszett a terek kialakítása, a hangulatvilágítás, az élő zongorajáték. A borkóstolós ajánlat remek lehetőség, hogy többfélét kipróbáljon az ember.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 11.barátokkal járt itt
Barátokkal jártunk az étteremben. Szerencsére volt asztalfoglalásunk, mert teltház volt, de még így is alig kellett várni az ételekre, amik egytől egyig mind nagyon finomak voltak.
A pincérek kedvesek voltak, csak az italok érkeztek kicsit megkésve.
A falon lévő mágneses malom játék jó poén.
Még biztosan visszatérünk!
Kiváló 2016. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Ezen kis gyerekvers jutott eszembe a vakvarjúról. Az ügyes üzemeltetők ötleteiből származó egész milliő, amit kialakítottak a Simson típusú robogóktól kezdve a gyerekek játszósarkáig. Na és persze a lényeg - hogy ez mekkora ötlet: a WC-ajtókon a világ számos országából származó feliratok.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Mosdó
Kiváló 2016. augusztus 16., csoporttal járt itt
Már többször jártunk itt egy kedves ismerősünk ajánlására, illetve az ittjartam. hu oldalon olvasott vélemények is megerősítettek minket abban, hogy mindenképpen ki kell próbálnunk. Ahogy már említettem, szinte törzsvendégek vagyunk, nagyon kellemes a hangulat, imádom a zongorát, a kiszolgálás udvarias, az ételek isteniek és az árak is elfogadhatók.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. május 20.családjával járt itt
Régóta terveztük már az étterem meglátogatását, azonban a népszerűsége miatt eddig nem sikerült az asztalfoglalás. Most időben kapcsoltak a családtagjaim, így az idei születésnapomat ezen remek helyen ünnepelhettük. Csak a legjobbakat tudom írni a helyről. Remek és különleges konyha, udvarias, gyors és figyelmes kiszolgálás.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest a térképen
1061 BudapestPaulay Ede u. 7.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • élő zene • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi