4,3

2026.05.03-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Il Padrino Pizza Club Eger vélemények

Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül akadtunk rá erre a kis étteremre városnézés közben, de klasszikus jackpot. Otthonos, hangulatos a hely, folyamatosan (de nem erőszakos hangerővel) szól a jóféle háttérzene, az ételek kiválóak, a menü nagyon ötletes, és a Nutellás palacsinta. . . . verhetetlen. Olyannyira, hogy bumeráng módjára másnap is visszatértünk ide. :)
Kiváló 2016. január 6.a párjával járt itt
A IttJártam.hu értékelési alapján kerestük meg a helyet Egerben. Nem csalódtunk. Nagyon finom volt a pizza. A kiszolgálás gyors, a pincér kedves. Nagyon hangulatos a hely. Ha családdal fogunk érkezni, nem fogjuk kihagyni.Mindenkinek ajánlani tudom.A pizza tésztája kellő képen vékony volt. A feltét minőségi és változatos.
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Pizzát akartunk enni és a legjobb helyre jöttünk.Minden megfelelő volt.Csak ajánlani tudom.Nagyon jó hely.
Kiváló 2015. október 19. járt itt
Minőségi alapanyagokból (speck-tiroli érlelt sonka, mozzarella, leveles spenót, pármai sonka stb ) készült nagyon finom pizzák,egy nem minden napi helyen. :)
Il Padrino Pizza Club Eger - Étel/italIl Padrino Pizza Club Eger - Étel/ital
2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Gyalogosan jól megközelíthető helyen, egy szűk kis utcában bukkanunk rá a kisméretű étteremre. Ha nagyobb társasággal mennél, érdemes asztalt foglalni. Bőséges pizzaválaszték. Nagyon ízletes, vékonytésztás igazi pizza kapható, mely nem tocsog a zsiradéktól. Árban inkább a magasabb árfekvésű pizzériákhoz tartozik. Házhozsszállítást gyorsan teljesítik.
Kiváló 2015. január 4.a párjával járt itt
Sziasztok! A párommal voltunk itt december végén és nagyon kellemes élmény volt. A pizza finom az étterem hangulata páratlan. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. augusztus 9.egyedül járt itt
Júliusban jártam Olaszországban, és alig vártam, hogy a kedvenc pizzámat ehessem. Elképedésemre, nem volt olyan jó. Akkor határoztam el, majd otthon eszek jó olasz pizzát az Il Padrino éttermében. Már alig várom. :) Legközelebb fotót is készítek. Voltam sokszor egyedül, de a barátnőmmel is.
Kiváló 2014. július 26.családjával járt itt
Nem olyan régen voltunk itt családommal 6-an pizzázni. Igazi olasz tészta recept alapján igazán finom és ízes pizzákat készítenek. Nem vagyok elfogult, de sajnálom, hogy Budapesten még nem találtam ilyen pizzériát. A hely hangulata nagyon magával ragadó, a régi újságok amik díszítik a helyet a múltba csöppentik vissza az embert. Nekem nagyon tetszett, ötletes és jó hely.
Kiváló 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
Egy forró napon ebédeltünk itt kis családunkkal(gyerekekkel),a személyzet szabadkozott a meleg miatt, de mi azt is elfelejtettük, mikor belekóstoltunk a pizzába!
Szuper vékonytésztás, ízletes, jól megrakott, igazi feltétekkel!Könnyed mégis tartalmas, nagyon finom minden falat belőle! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2014. február 5.barátokkal járt itt
A legjobb pizzát lehet itt enni, a városban mindenképp, de az is lehet, hogy országosan is megállja a helyét! Igazából nem találok megfelelő szavakat rá. . . . . tökéletes. . . ez mindent elmond. A kiszolgálásról: gyors és rendkívül udvarias, sőt barátságos. Nagyon hangulatos a hely, családias a légkör.