Arany Oroszlán Étterem Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Arany Oroszlán Étterem Eger vélemények

Szörnyű 2016. október 4.a párjával járt itt
Kezdeném ott, hogy augusztusban jártunk már itt, nagyszerű élményekkel tértünk haza! Csodálatos hangulata volt a térnek,hiszen élő zene mellett fogyaszthattuk el a vacsoránkat,na meg maga a látvány az valami fantasztikus! Megismerhettünk 2 egyszerű de annál nagyszerűbb felszolgálót [moderálva - a szerk. ]! ! !
Gyenge 2016. szeptember 10.a párjával járt itt
Hangulatos kis terasznak tűnt. . . de aztán jött a fekete leves. Az ételek hogy is mondjam. . . nem az érkezett az asztalra amit az étlapról történő választás alapján elképzel az ember. . Párommal jártunk itt a két darab egy tál ételért egy mentes vízért és egy sprite üdítőért (hozzá teszem 0,25-ös üdítőkről beszélünk) 5060 forintot fizettünk ebből 3800 ft volt a két étel. .
Népszerű író - 26 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. augusztus 29. járt itt
2016. 08. 25-én este jártunk itt. Gondoltuk, ha sokan ülnek a teraszon, nem lehet rossz hely. Sok volt a külföldi,Lengyel. Nagyon mellé fogtunk! ! Málnalevest kértem vanília fagylalttal. Amikor a pincér kihozta, láttuk, hogy a tányér ragadós, koszos, rá van száradva valami étel maradék.
Szörnyű 2015. október 25.gyerekekkel járt itt
Az Egri várban kirándultunk októberben,csodálatosan éreztük magunkat . Leruccantunk a városba is körülnézni és mivel alaposan megéhezett a család betértünk az Offi ház éttermébe. Rendeltünk 2 db 2 személyes Arany Oroszlán bőségtálat. A kétszemélyes bőségtál az étlap szerint sült kacsacombot-kacsamájat, fokhagymás tarját és sajtos csirkemellet tartalmaz.
Gyenge 2014. október 15.a párjával járt itt
2014. szeptember végén 4 napot töltöttünk Egerben. Egyik nap sétánk során véletlenül esett a választásunk az Aranyoroszlán étteremre. Amikor leültünk már az nem tetszett, hogy lyukas volt a terítő. Sokan voltak, egy férfi és egy hölgy pincér szolgált fel.
Gyenge 2014. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Egy kassai feledhető kirándulás utáni estén megéhezve, fáradtan ültünk be egy vacsorára. A választás a kiállított étlap miatt esett az Arany Oroszlánra. Lehet, hogy mégis tovább kellett volna menni? A limonádé szörnyen édes volt, a gyerekek étele (paprikás csirke, valami frissen sült borzacska) semmi extra, olyan hagyományos menza!
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. július 28.egyedül járt itt
Hát, nekem az utóbbi két bejegyzés elég gyanús :))). Mondjuk a szállásról fogalmam nincs, de hogy No. 1 étterem, az meg tényleg :D. Eger legszebb részén található, a kis Dobó téren, patak mellett, központ, színvonalas, drága helyekkel. Az Eger kártyára kedvezményt adó éttermeket látogatva végig, ide is betértem, hisz nem kevés kedvezményt adtak, és színvonalasnak tűnt a netes oldal alapján is.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2014. március 29.barátokkal járt itt
Kiváló minőségű étel és kiszolgálás, nagyon ajánlom! Többedmagunkkal mentünk, mindnyájan más-más ételt rendeltünk, mégis gyorsan, finomat kaptunk. Egybehangzóan állítjuk, hogy a környék legjobb étterme, pedig többen is megfordultunk ottlétünk során! Mindenkinek meleg szívvel ajánlom!
Kiváló 2013. november 10.családjával járt itt
2013. novemberében száltunk meg Eger Arany oroszlán (offi ház)szálodájában. A szálloda nagyon szép környéken található,a szobánkba mikor beléptünk kellemes illat fogadott minket és tisztaság. A szoba lány nagyon segitö kész,és figyelmes,a reggeli böséges,kitünö pincsérek és dolgozok várják minden óhajunkat.
Gyenge 2013. október 31.gyerekekkel járt itt
Egerben jártunk a családdal az őszi szünetben. Mivel gyönyörűen sütött a nap, a Dobó téren leültünk az Arany Oroszlán teraszán. Indításnak búzasört rendeltem, mint később kiderült ez volt a legjobb választás. Kis adag ételek voltak "menünek", ebből a kacsacomb még megállta a helyét, a szarvaspörkölt (paprikás) kicsit rágós volt.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Étel/ital