Arany Oroszlán Étterem Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Arany Oroszlán Étterem Eger vélemények

Népszerű író - 26 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. augusztus 29. járt itt
2016. 08. 25-én este jártunk itt. Gondoltuk, ha sokan ülnek a teraszon, nem lehet rossz hely. Sok volt a külföldi,Lengyel. Nagyon mellé fogtunk! ! Málnalevest kértem vanília fagylalttal. Amikor a pincér kihozta, láttuk, hogy a tányér ragadós, koszos, rá van száradva valami étel maradék.
Gyenge 2014. október 15.a párjával járt itt
2014. szeptember végén 4 napot töltöttünk Egerben. Egyik nap sétánk során véletlenül esett a választásunk az Aranyoroszlán étteremre. Amikor leültünk már az nem tetszett, hogy lyukas volt a terítő. Sokan voltak, egy férfi és egy hölgy pincér szolgált fel.
Szörnyű 2015. október 25.gyerekekkel járt itt
Az Egri várban kirándultunk októberben,csodálatosan éreztük magunkat . Leruccantunk a városba is körülnézni és mivel alaposan megéhezett a család betértünk az Offi ház éttermébe. Rendeltünk 2 db 2 személyes Arany Oroszlán bőségtálat. A kétszemélyes bőségtál az étlap szerint sült kacsacombot-kacsamájat, fokhagymás tarját és sajtos csirkemellet tartalmaz.
Gyenge 2014. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Egy kassai feledhető kirándulás utáni estén megéhezve, fáradtan ültünk be egy vacsorára. A választás a kiállított étlap miatt esett az Arany Oroszlánra. Lehet, hogy mégis tovább kellett volna menni? A limonádé szörnyen édes volt, a gyerekek étele (paprikás csirke, valami frissen sült borzacska) semmi extra, olyan hagyományos menza!
Szörnyű 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Családommal egy hete üdültünk már Egerben, ez volt az utolsó este. Előző este egy másik étteremben ettünk a Dobó tér környékén, ahol nem voltunk ugyan teljesen elégedettek, de ezt egy másik értékelésben írom majd le. Az éttermet találomra választottuk ki az éttermek közül, hibás döntésnek bizonyult.
Gyenge 2013. október 31.gyerekekkel járt itt
Egerben jártunk a családdal az őszi szünetben. Mivel gyönyörűen sütött a nap, a Dobó téren leültünk az Arany Oroszlán teraszán. Indításnak búzasört rendeltem, mint később kiderült ez volt a legjobb választás. Kis adag ételek voltak "menünek", ebből a kacsacomb még megállta a helyét, a szarvaspörkölt (paprikás) kicsit rágós volt.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Étel/ital
Szörnyű 2018. augusztus 17.a párjával járt itt
Látszólag olcsó Valójában nagyon drága hely mivel a levesek nem normál fél liter Vagy esetleg liter hanem Két deci literes ek A sertéscsülök ovalójában francia csülök és akkor még dicsekednek, hogy elfogadnak mindenféle SZÉP kártya viszont egy alapvető dolgot nagyon nehezen tudták megoldani hogy vegyes fizetést mert 12000 Ft os számla abból csak 10000 Ft volt a szép kártyán majdnem keresztbe lenyelt a pincér ezért.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Étel/italArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/ital
Átlagos 2017. január 28.gyerekekkel járt itt
Nyaralás során ebédeltünk ezen a helyen, bár nem így terveztük, megcsúsztunk a programokkal, ezért muszáj volt valahova gyorsan beülni, mert a gyerekek éhesek voltak. Nem ez volt életünk ebédje, de olyan rosszul nem jártunk (csattanó a történet végén). Az első meglepetés akkor ért, amikor kiderült, hogy a hatalmas terasszal rendelkező étteremnek csak egy etetőszéke van, és az már foglalt.
2016. október 9.családjával járt itt
Körbe sétáltuk az éttermekkel szegélyezett Dobó teret, elolvasgattuk az étlapokat, feltűnés nélkül belesandítottunk a tányérokba, és ezután kötöttünk ki az Offi Ház Arany Oroszlán étterménél. Szerencsére csak utólag, itthon olvastam a véleményeket, és értetlenkedtem egy sort.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Külső képArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/italArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/italArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/ital
Szörnyű 2016. október 4.a párjával járt itt
Kezdeném ott, hogy augusztusban jártunk már itt, nagyszerű élményekkel tértünk haza! Csodálatos hangulata volt a térnek,hiszen élő zene mellett fogyaszthattuk el a vacsoránkat,na meg maga a látvány az valami fantasztikus! Megismerhettünk 2 egyszerű de annál nagyszerűbb felszolgálót [moderálva - a szerk. ]! ! !