Arany Oroszlán Étterem Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Arany Oroszlán Étterem Eger vélemények

Kiváló 2023. július 12.a párjával járt itt
A hely maga nagyon hangulatos élő zene az étterem előtt . A kiszolgálás ami csillagos 5 . A pincér szerintem mindent visz . Előzékeny ,kedves vendég centrikus illetve gyors és humoros . Az étel amit rendeltünk 2 személyes tál ami nagyon bősséges több féle hússal illetve vegyes körettel gazdagított .
Kiváló 2022. március 14.a párjával járt itt
Nagyon figyelmes és kedves kiszolgls, nemcsak vendég vagy de úgy is bánnak veled. A macaron kerüljön megtartására
Kiváló 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Ha Egerben járunk, mindig az Arany oroszlán étteremben ebédelünk vagy épp vacsorázunk. Az ételek jók a kiszolgálás kifogástalan, sőt a pincérek nagyon kedvesek ,vendég szeretők.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Mi egy hosszú hétvégét töltöttünk ebben a szép történelmi városban, ami a kedvenceim közzé tartozik.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
Pár ève ettünk itt, de az idèn ismèt betèrtünk ide is egy nap. A 2 szemèlyes táljuk emlèkeztünk nagyon finom volt. Kiprobáltuk most is. Jol tettük, ilyen finomat ,ès hatalmas adagot nár règen ettünk. A felszolgálok nagyon kedvesek ,mosolygosak voltak.
Kiváló 2014. március 29.barátokkal járt itt
Kiváló minőségű étel és kiszolgálás, nagyon ajánlom! Többedmagunkkal mentünk, mindnyájan más-más ételt rendeltünk, mégis gyorsan, finomat kaptunk. Egybehangzóan állítjuk, hogy a környék legjobb étterme, pedig többen is megfordultunk ottlétünk során! Mindenkinek meleg szívvel ajánlom!
Kiváló 2013. november 10.családjával járt itt
2013. novemberében száltunk meg Eger Arany oroszlán (offi ház)szálodájában. A szálloda nagyon szép környéken található,a szobánkba mikor beléptünk kellemes illat fogadott minket és tisztaság. A szoba lány nagyon segitö kész,és figyelmes,a reggeli böséges,kitünö pincsérek és dolgozok várják minden óhajunkat.
2023. július 30.a párjával járt itt
HELYI VÁROSI EBÉD, VASÁRNAP. . FORGATOS BELVÁROS A DOBŐ TÉRNÉL. ÉTTREM ÉTTREM HÁTÁN,E GYIKBŐL TÁVOZUNK,MERT. . . ÁTMEGYÜNK A MÁSIK ÉTTREMBE , HOL SZIVESEN FOGADNAK. EZ SZÁLODA IS EGYBEN. RENDELÉSÜNK GYORSAN ELHANGZIK- 10 PERC UTÁN KÉSZ A FINOMSÁG. . . CSIRKEMELL MANGOS, SZINES SALÁTÁVAL, IGEN KIADÓS ADAG.
2022. július 26.barátokkal járt itt
Az Offi-ház szállóvendégeiként a csodálatos több száz éves épület földszintjén lévő Arany Oroszlán étteremben fogyaszthattuk el a reggelit. Ezen kívül a kinti teraszon kávéztunk, illetve söröztünk. A benyomásaink összességében nem voltak rosszak, de sajnos a személyzetnek nem minden tagja volt barátságos, illetve vendégcentrikus.
Arany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - Egyéb
2016. október 9.családjával járt itt
Körbe sétáltuk az éttermekkel szegélyezett Dobó teret, elolvasgattuk az étlapokat, feltűnés nélkül belesandítottunk a tányérokba, és ezután kötöttünk ki az Offi Ház Arany Oroszlán étterménél. Szerencsére csak utólag, itthon olvastam a véleményeket, és értetlenkedtem egy sort.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Külső képArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/italArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/italArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/ital
Átlagos 2017. január 28.gyerekekkel járt itt
Nyaralás során ebédeltünk ezen a helyen, bár nem így terveztük, megcsúsztunk a programokkal, ezért muszáj volt valahova gyorsan beülni, mert a gyerekek éhesek voltak. Nem ez volt életünk ebédje, de olyan rosszul nem jártunk (csattanó a történet végén). Az első meglepetés akkor ért, amikor kiderült, hogy a hatalmas terasszal rendelkező étteremnek csak egy etetőszéke van, és az már foglalt.