Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hunguest Hotel Gyula Gyula - All inclusive ajánlat (min. 2 éj)
All inclusive ajánlat
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2014. augusztus 11.egyedül járt itt
Minden nagyon csodálatos volt, egyedül nagyon meleg volt, klíma nem volt a szobában. Én kiválóan éreztem magam. Ajánlom mindenkinek. A személyzet nagyon udvarias volt. az ételek változatosak és finomak voltak. Én diabéteszes vagyok és nagyon jó volt az ajándék déli leves és főzelék.
Átlagos 2014. augusztus 4.kollégákkal járt itt
Tavaly és idén is ellátogattam Gyulára, mindkét alkalommal a Hunguest Hotel Erkelt választottam. Tavaly a Dürer szárnyban szálltunk meg a párommal, csodálatos kilátás, légkondis szoba internettel, szabad átjárás a Várfürdőbe, wellness használata stb. Remek volt, tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2014. július 26.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk a szállodában, barátnőm unszolására az olcsóbb 3 csillagos Munkácsy szárnyban. Utólag megbántuk, mármint nem a nyaralást, csak a szobát. A legfelső emeleten szállásoltak el minket, ahol a klimatizálás nagyon nagyon várat magára a szoba teljes felújítása mellett. Más szinten lakók is szenvedtek éjszaka a meleg szobában.
Kiváló 2014. július 26.családjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk el a szállodában. Minden kényelem biztosítva volt. A szálloda szép, tiszta és minden igényt kielégítő. A személyzet kedves és figyelmes. Az félpanziós ellátás nagyon változatos, bőséges és finom volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat - csak ajánlani tudom mindenkinek. Negatív tapasztalat nem volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2014. július 26.a párjával járt itt
Az első nyaralásunkat töltöttük 4 csillagos szállodában. Jártunk már korábban ilyen szállodákban,de azok csak 2-3 napos kiruccanások voltak. Igazán nem csalódtunk. Csodálatos 5 napot töltöttünk Gyulán ebben az igazán remek szállodában. Bár az eső nem került el Bennünket, mégis a fedett Aqua palotában kiválóan tudtunk kikapcsolódni, szórakozni, koktélozni a medencében és pihenni is.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
2014. július 22.családjával járt itt
Az Erkel Hotel Gyula egyik meghatározó szállodája, jómagam elsősorban az ételekre figyelek a komfort számomra másodlagos, legyen meg a minimum, aztán az jó van. Itt jóval több adatik meg a minimumnál, szép, hangulatos lent a bár, ahol első birspálinkánkat megittuk Gyulára érkezve, elegánsak a szobák s szálloda belső tere is jó ízléssel van berendezve.
Hunguest Hotel Gyula Gyula - BelsőHunguest Hotel Gyula Gyula - SzobákHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - BelsőHunguest Hotel Gyula Gyula - WellnessHunguest Hotel Gyula Gyula - Külső kép
2014. július 21.a párjával járt itt
Szép elegáns szobát kaptunk a Dürer szárnyban. A tisztaság rendben volt, a személyzet barátságos és gyors. Az étkezések általában rendben voltak, de nem biztos, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót. A levesek finomak, de a főételek és a desszertek közül néhány pocsék volt. A reggeli kávé borzalmas, ami elég nagy hiba mivel a reggeli amúgy nagyon finom.
Kiváló 2014. július 21.a párjával járt itt
Rendszeresen visszajárunk az Erkel Hotelbe, mindannyiszor kiválóan éreztük magunkat. A szolgáltatások mind kifogástalanok voltak, a pincérek munkáját külön ki kell emelni: mindig volt mindenhol tiszta, új teríték, azonnal elvitték az elhasznált tányérokat, evőeszközöket, figyelmesek, sosem vártunk a rendelésünkre 2 percnél többet.
Kiváló 2014. július 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az Erkel Hotelben. A személyzet kedves, figyelmes, ennél többet kívánni sem lehetne Tőlük. Az étkezések alkalmával rengeteg finomabbnál finomabb fogásból válogathattunk. Nagyon jó a közvetlen és korlátlan átjárás a fürdőbe. Amivel kevésbé voltunk elégedettek, az a fürdőszoba alapfelszereltsége volt.
Kiváló 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
A zárt folyosó hihetetlenül kényelmes, főleg gyerekekkel. Még az eső sem okoz meglepetést :-) Az ételek és a kiszolgálás jó volt (hagyományos közkedvelt ételek) viszont a túl hideg légkondicionálás miatt a fürdőzésből jövő gyerekek és felnőttek megfáztak. A személyzet kedves volt és segítőkész.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád