Várszálló Apartman Gyula

Várszálló Apartman Gyula
Várszálló Apartman GyulaVárszálló Apartman Gyula
Várszálló Apartman GyulaVárszálló Apartman Gyula

Várszálló Apartman Gyula bemutatkozása

A gyulai Várszálló Apartman a kényelem és elegancia otthona, a Gyulai Vár és Várfürdő közvetlen szomszédja, így tökéletes kiinduló pontot jelent a gyógyulni vágyók és a városlátogatók számára egyaránt.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Tavaszi ajánlat
Hotel Hőforrás Gyula

Várszálló Apartman Gyula vélemények

Kiváló 2016. szeptember 7.családjával járt itt
3 napot töltöttünk A Várszálló Apartmanba.A szállásunk nagyon szép tiszta volt.A recepciosok nagyon kedvesek és segitő készek.Az étterem ahol teljes ellátással mentünk nagyon finom és bőségges volt.Teljesen megvcagyunk elégedve.Még vissza megyünk....
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk a Vár u. 8. 3 számú apartmanban,Közvetlenül a Vár mellet. A Fürdőt a parkon keresztül egy 5 perces sétával kb/300m. /értük el. Az étterem közvetlenül mellette volt. Nem maradtunk éhesek. Nagyon szép tiszta szobánk volt. Kényelmes széles magas francia ággyal régi gyönyörű stíl szekrénnyel.
Kiváló 2016. február 23.a párjával járt itt
Először is itt is köszönjük azt a kis időt amit Önöknél/Nálatok töltöttünk. Mindenképpen kiemelném, hogy mennyire barátságos és közvetlen volt az élmény, amelyet ott tölthettünk. Sok helyen jártunk már, de ilyen családias fogadtatásban még nem volt részünk.
Kiváló 2015. december 3.a párjával járt itt
A várszálló apartmanban szálltunk meg kedvesemmel . Tömören és röviden szeretném értékelni. Kifogástalannak találtunk mindent . A személyzet barátságos-kedves ,szoba tiszta,a hátsó udvar tökéletes és teljesen megfelelt számunkra,hiszen egész nap csavarogtunk ezen a csodás és romantikus városban.
Kiváló 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
A várszálló apartmanban szálltunk meg kedvesemmel a Vár utcai apartmanban. Az udvar ami elénk tárult gyönyörű és gondozott volt. A szoba hangulata utánozhatatlan volt minden fiatal és idősebb párnak szívesen ajánlom. Az étterem lehetne változatosabb de izletesek az ételek. Egyszòval szuper volt biztos vissza térünk még.
Kiváló 2015. július 22.a párjával járt itt
Június elején jártunk itt a férjemmel, 3 éjszakát töltöttünk el és nagyon megvoltunk elégedve a szállással,tiszta,rendezett.Az ellátás is tökéletes volt.Az apartman felszereltsége teljes volt. A várfürdő is nagyon közel található. Nagyon sok szép látni való volt a városban is. Vissza fogunk látogatni a közeljövőben.
Kiváló 2015. március 25.a párjával járt itt
Minden szuper volt! Egy gyönyörű mesébe illő mézeskalács házikóba voltunk elszállásolva. A vacsi isteni volt. A szállás a vár tövében volt közvetlenül. Minden egy perc sétára van. Nyáron újra jövünk. És köszönet a masszőr hölgynek a masszázsért.
Várszálló Apartman Gyula - Külső kép
Kiváló 2015. március 7.a párjával járt itt
A férjemmel jártunk itt. A szállás nagyon tiszta, kényelmes. Az apartman szépen berendezett,igényes, jól felszerelt. Szállásadónk rendkívül kedves volt. Alig érkeztünk meg, és már kávéval is meg lettünk kínálva :) Az étkezést egy közeli étteremben oldották meg. Nagyon elégedettek voltunk mindennel.
Kiváló 2014. október 28.a párjával járt itt
Kuponos utazás keretén belül szálltunk meg a Gyulai varszalloban. Vár utcai apartmanban voltunk elszállásolva. Ez az épület egy műemlék védelmi épület mely a vár közvetlen szomszédságában található. A Lux apartman rendkívül tágas, magas belmagasság,kényelmes bútorok,minőségi modern konyha, falba süllyesztett LCD tv.
Várszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - Külső képVárszálló Apartman Gyula - Szobák
Várszálló Apartman válasza
Köszönjük visszajelzését örülünk , hogy jól érezték magukat. A hibát köszönjük hogy jelezték már szerelőnk kijavította.
Tisztelettel
Várszálló apartman vezetősége
2014. november 4., Várszálló Apartman
Kiváló 2014. szeptember 25.a párjával járt itt
A viszonylag rossz idő ellenére nagyon jól éreztük magunkat Gyulán, a szállás tiszta, otthonos, a személyzet nagyon kedves, segítőkész és közvetlen. Kuponnal voltunk, ár-értek arányban kiváló. Aki Gyulára látogat akár családjával vagy párjával annak bátran tudom ajánlani! Köszönjük!