Várszálló Apartman Gyula

Várszálló Apartman Gyula
Várszálló Apartman GyulaVárszálló Apartman Gyula
Várszálló Apartman GyulaVárszálló Apartman Gyula

Várszálló Apartman Gyula bemutatkozása

A gyulai Várszálló Apartman a kényelem és elegancia otthona, a Gyulai Vár és Várfürdő közvetlen szomszédja, így tökéletes kiinduló pontot jelent a gyógyulni vágyók és a városlátogatók számára egyaránt.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Várszálló Apartman Gyula vélemények

Szörnyű 2018. május 6.a párjával járt itt
Vár utca 8. A hely megtalálása is nehézkes, aki nem ismerős Gyulán, mivel másutt kell bejelentkezni. A hirdetésben szereplő szolgáltatásokat nem kaptuk meg. Kéztörlő nincs a fürdőszobában, szappan elfogyott, éjjeli lámpa nem égett. Szauna nincs, parkolás csak az utcán. Csalódás volt számomra, nem ajánlom.
Átlagos 2017. október 7.a párjával járt itt
Október első napjait töltöttük el ebben az apartmanban. Szerencsére kellemes időnk volt, így jól megismerhettük a várost. Kár hogy a Gyulavisit kártyát csak másnap kaptuk kézhez, így lemaradtunk az idegenvezetős városnézésről. Amúgy a kártyának sok értelme nem volt,nem tudtuk szinte sehol használni.
Várszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - BelsőVárszálló Apartman Gyula - BelsőVárszálló Apartman Gyula - KörnyékVárszálló Apartman Gyula - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2017. április 3.a párjával járt itt
Egy másik ( más ország)utazásból érkeztünk elég későn ,de meg oldódott a szállás elfoglalása. Nagyon kedvezményes áron jutottunk hozzá,jobban élveztük volna ha nem egy másik utazásból cseppenünk ide. ezt nem ajánlom senkinek egyik -helyről másikra utazzon. Egyszerű berendezés ,de a célnak megfelelő.
Várszálló Apartman Gyula - Külső képVárszálló Apartman Gyula - KörnyékVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - Külső képVárszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - Külső képVárszálló Apartman Gyula - Medence/kertVárszálló Apartman Gyula - Medence/kertVárszálló Apartman Gyula - Külső képVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - KörnyékVárszálló Apartman Gyula - Külső képVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - Környék
2017. február 18.barátokkal járt itt
Pozitívumok:
szép és hangulatos volt a szoba
finom volt a köszöntő ital és az ajándék óriás palacsinta
abszolút szakszerűen álltak hozzá a szobánkban elromlott berendezéshez és azonnal megjavíttatták

Negatívumok:
a honlapon nem volt feltüntetve, hogy a SZÉP kartyának mely zsebéből lehet vásárolni, így a helyszínen derült ki, hogy SZÉP kartya helyett készpénzzel tudom csak kifizetni a szállást
nem lehet bankkártyával fizetni
az étteremben, ahova az ellátás szólt, szakszerűtlen pincérek voltak, több alkalommal sokat kellett várni az ételre, s volt, hogy csak az asztalra vártunk majdnem 30 percet.
Szörnyű 2017. február 13.barátokkal járt itt
Vár utca 8. Az apartman apartmannak nem nevezhető ,igénytelen brendezéssel, a bejárat egy gazdasági bejárattal közös koszos lépcsőről van, a fürdőszobában 4 főre 2db kéztörlőt kaptunk,az ágynemük gyüröttek voltak ,a konyha berendezése silány. A beigért velnesz ; 1000ft masszás kupont.
Kiváló 2016. szeptember 7.családjával járt itt
3 napot töltöttünk A Várszálló Apartmanba.A szállásunk nagyon szép tiszta volt.A recepciosok nagyon kedvesek és segitő készek.Az étterem ahol teljes ellátással mentünk nagyon finom és bőségges volt.Teljesen megvcagyunk elégedve.Még vissza megyünk....
Szörnyű 2016. május 15.barátokkal járt itt
Az apartman lehet évekkel ezelőtt a képeken látható módon nézett ki, de most irdatlanul leélt állapotban van ahol koszos minden. Továbbá ha mondjuk este nyolcra jön az ember, mert nem helybéli, viszont az egész országot átutazta a pénteki munkanap után, hogy itt költsön el pénzt, akkor nem világos miért feláras a később érkezés.
Várszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - BelsőVárszálló Apartman Gyula - BelsőVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - Egyéb
2016. május 3.a párjával járt itt
2 fős kuponos ajánlatként vásároltuk a párommal, összességében elégedettek vagyunk. A szállás jó helyen van, közel a fürdőhöz, a várhoz és a belváros is csak néhány percnyi távolságra van. Tiszta, rendezett apartmanban lettünk elszállásolva. A kupon-ajánlat részeként egy pálinka kóstolón is részt vettünk, ami egy hangulatos pincében került megrendezésre (kép). Ár-érték arányban teljesen elfogadható, apartmanokhoz képest kimagasló.
Várszálló Apartman Gyula - Belső
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk a Vár u. 8. 3 számú apartmanban,Közvetlenül a Vár mellet. A Fürdőt a parkon keresztül egy 5 perces sétával kb/300m. /értük el. Az étterem közvetlenül mellette volt. Nem maradtunk éhesek. Nagyon szép tiszta szobánk volt. Kényelmes széles magas francia ággyal régi gyönyörű stíl szekrénnyel.
Szörnyű 2016. május 2.a párjával járt itt
Most, hogy olvasom a véleményeket, sajnálom, hogy nem ismertem előbb ezt az oldalt! Férjemnek vásároltam születésnapjára a kupon, többször voltunk már Gyulán. Első körben elvittek egy akkora apartmanba, ahová mindössze egy ágy fért be a szobába, az előszoba szekrényben volt egy mikro, a fürdőszobába egyszerre egy ember fér be, sötét, lehangoló.