Várszálló Apartman Gyula

Várszálló Apartman Gyula
Várszálló Apartman GyulaVárszálló Apartman Gyula
Várszálló Apartman GyulaVárszálló Apartman Gyula

Várszálló Apartman Gyula bemutatkozása

A gyulai Várszálló Apartman a kényelem és elegancia otthona, a Gyulai Vár és Várfürdő közvetlen szomszédja, így tökéletes kiinduló pontot jelent a gyógyulni vágyók és a városlátogatók számára egyaránt.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Tavaszi ajánlat
Hotel Hőforrás Gyula

Várszálló Apartman Gyula vélemények

Szörnyű 2018. május 6.a párjával járt itt
Vár utca 8. A hely megtalálása is nehézkes, aki nem ismerős Gyulán, mivel másutt kell bejelentkezni. A hirdetésben szereplő szolgáltatásokat nem kaptuk meg. Kéztörlő nincs a fürdőszobában, szappan elfogyott, éjjeli lámpa nem égett. Szauna nincs, parkolás csak az utcán. Csalódás volt számomra, nem ajánlom.
Szörnyű 2017. február 13.barátokkal járt itt
Vár utca 8. Az apartman apartmannak nem nevezhető ,igénytelen brendezéssel, a bejárat egy gazdasági bejárattal közös koszos lépcsőről van, a fürdőszobában 4 főre 2db kéztörlőt kaptunk,az ágynemük gyüröttek voltak ,a konyha berendezése silány. A beigért velnesz ; 1000ft masszás kupont.
Szörnyű 2016. május 15.barátokkal járt itt
Az apartman lehet évekkel ezelőtt a képeken látható módon nézett ki, de most irdatlanul leélt állapotban van ahol koszos minden. Továbbá ha mondjuk este nyolcra jön az ember, mert nem helybéli, viszont az egész országot átutazta a pénteki munkanap után, hogy itt költsön el pénzt, akkor nem világos miért feláras a később érkezés.
Várszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - BelsőVárszálló Apartman Gyula - BelsőVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - Egyéb
Szörnyű 2016. május 2.a párjával járt itt
Most, hogy olvasom a véleményeket, sajnálom, hogy nem ismertem előbb ezt az oldalt! Férjemnek vásároltam születésnapjára a kupon, többször voltunk már Gyulán. Első körben elvittek egy akkora apartmanba, ahová mindössze egy ágy fért be a szobába, az előszoba szekrényben volt egy mikro, a fürdőszobába egyszerre egy ember fér be, sötét, lehangoló.
Szörnyű 2016. április 30.a párjával járt itt
Már az itt olvasható értékelések vegyes volta is jelzi, hogy valami nem stimmel. Ritkán fordul elő, hogy mind az ötféle minősítést megkapja egy szállás, a pocséktól a kiválóig. Mintha nem is ugyanarról a helyről szólnának a beszámolók. Hát nem is ugyanarról szólnak! A cég háromnapos wellness üdülést ajánl teljes ellátással, és ajánlatát képekkel is illusztrálja.
Várszálló Apartman Gyula - Külső képVárszálló Apartman Gyula - Külső képVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - Belső
Szörnyű 2016. március 25.a párjával járt itt
Kuponos ajánlatként vásároltunk 2 éjszaka szállást. Kár, hogy nem olvastuk el hamarabb a sok negatív értékelést. Apartmanként volt hirdetve, közben gyakorlatilag egy nagyon pici szoba, ahol az ágyon kívül nincs is hely. "Konyhaként" egy mikro van, hűtő helyett egy minibár, amibe gyakorlatilag semmi nem fér bele, villanytűzhely nem is volt a szobában, így még egy virslit sem tudtunk volna megfőzni.
Szörnyű 2016. január 3.a párjával járt itt
Talán ez az értékelés meg sem született volna, ha a távozásunkkor éppen a recepción tartózkodó egyik tulajdonos hozzáállása más lett volna. De sajnos véleményem mit sem érdekelte. Unott, „mi a fenét dumál nekem ez a …” arckifejezéssel, majd egy „sajnálom, hogy rosszul érezte magát” kijelentéssel távozott, magunkra hagyva a recepcióssal.
Várszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - Medence/kertVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - BelsőVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - Külső kép
Szörnyű 2015. február 24.gyerekekkel járt itt
Az oldalukon nagyon szép helynek tünt ezért is választottuk ezt az apartmant. Egy kedves hölgx emailben tájékoztatott ,hogy a foglalt időpontban már csak felár ellenében Exclusive apartman van . Semmi gond tökéletes lesz. Addig míg oda nem értünk . Elvittek egy sarokkal arrébb a "négycsillagis feláras Exklusive apartmanba".
Várszálló Apartman Gyula - KörnyékVárszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - Belső
Szörnyű 2014. október 18.családjával járt itt
Foglalásunkat 2 éjre kuponos oldalról, hétvégi felárral, gyermek felárral intéztük a csalogató várszálló apartmanhoz****. Érkezésünkkor simán tovább mentem a megadott címen ugyanis nem akartam elhinni amit láttam. Azután a központi címről csak vissza vezettek oda, ahova annyira nem vágytam. Bekísértek a LUX apartmanjukba.
Várszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - Külső kép
Szörnyű 2014. szeptember 15. járt itt
Családommal LUX apartmant foglaltunk a hétvégére. A meghirdetett cimtől 3 sarokra levő elhagyott házba vittek minket. Az apartman tulajdonképpen egy kettéosztott parasztház, melynek a beépittett tornácán alakitották ki a konyhát és két hálószobát csináltak, plusz egy ablaktalan dohos fürdőszobát.
Várszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - Környék