Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló

4,6
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
Hungarospa Hajdúszoboszló HajdúszoboszlóHungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló

Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hungarospa Európa egyik legnagyobb fürdőkomplexuma, méltán híres nemzetközi szinten is. A fürdőkomplexum részei: Gyógyfürdő, Aqua-Palace, Árpád Uszoda, Strand, Aquapark, Prémium zóna.
A gyógyfürdő több mint 40 féle gyógykezeléssel várja vendégeit, többek között masszázsokkal, iszapkezelésekkel, elektro- fény- és ultrahangterápival, mofettás kezeléssel és ivókúrákkal.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 27.a párjával járt itt
Nem először jártunk a fürdőben. Tetszik, hogy barátságos áron van a fürdőbelépő a strandra, és sok medence látogatható a belépővel. Mindenki megtalálja a számára kedvező hőmérsékletű medencét.
Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - EgyébHungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - EgyébHungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló -
Kihagyható 2021. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Családdal érkezel. Nyár van, meleg van. Melyik részébe menjünk? Jó lesz a strand rész, hiszen meleg van és ez Hajdúszoboszló, itt még a strand is király. . . . . lehet(ne). Szóval veszel strand belépőt a családnak, ez nem túl drága. Sétáltok befelé, de hová telepedjetek le? Meglátod a bérelhető napozó ágyakat (800Ft), nem nagy tétel, kölcsönzöl pl.
Kihagyhatatlan 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Szeptemberben jártunk a fürdőben. Nagyon sok medencéje van, szerintem mindenki megtalálja a számára megfelelőt. Az árak sincsenek a gyógy- strandfürdőnél elszaladva. Az Aqua-Palace Élményfürdőnél már magasabb az ár, de egy élményt meg ér mindenkinek. A fürdő és a mellékhelyiségek tiszták. A személyzet segítőkész.
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Én végtelenül kekec vagyok a szolgáltatásokkal, meg úgy kábé minden körülménnyel szemben, de idén toronymagasan ez a legjobb strand véleményem szerint! A 2600 forintos egész napos sima, felnőtt belépőjegy egyszerűen nevetségesen olcsó egy ilyen óriási helyen, ahol a jéghidegtől a 38 fokos gyógyvizes medencéig minden van, óriási terekkel, minden, de tényleg minden elképzelhető kajával, vásárfiával, és szolgáltatással.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
Hétköznapon mentünk és nem kánikulában, hátha így nem lesz akkora tömeg, de tévedtünk. Már reggel 9-kor sorban állás volt a pénztárnál, de gyorsan haladt a sor. A kinti csúszdapark 10-kor nyitott, de már fél 10-kor sorban álltak a belépésre várva. Rengetegen voltak folyamatosan, a csúszdákra minimum 15 percet kellett várni csúszásonként.
Érdekes 2019. július 8.a párjával járt itt
Mivel a strandról nincs lehetőségem írni, gondoltam ide írok. Kint, a főbejáratnál az ember azt gondolná, hogy bent legalább olyan színvonal fogadja, mint odakint. Ehhez képest jön a meglepetés. A strand valóban szuper minden tekintetben. A szórakozást azomban különbōző apróságok beárnyékolják.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2019. január 31.a párjával járt itt
Jómagam hajdúszoboszlói vagyok így ki nem lehet hagyni, hogy az ember néha napján ne töltsön el egy napot a saját városunk fürdőjében ami elvileg Európa szerte híres. Sajnos magasak az árak, de ezzel meg lehet barátkozni, mert amit nyújt a fürdő az bőven sok. 1 nap nem elég arra a rengeteg medencére és területre amit a fürdő kínál.
Kihagyhatatlan 2018. július 9.a párjával járt itt
Az első júliusi hétvégén leruccantunk Hajdúszoboszlóra strandolni. Az idő szép, de hol aludjunk egy éjszakát? Megkerestük a campinget ahol a segítség maximális. A hely és a vizesblokk egységek szuperek. Itt felnőtt gyerek jól szórakozhat. Mindenkinek ajánlom, nem kell mindig luxus szálloda.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 29.barátokkal járt itt
Barátainkkal egy egész napot töltöttünk a fürdőben. Az strandra és az Aquaparkba váltottunk jegyet, az áron már a belépésnél picit meghökkentünk, de számítottunk erre. Hatalmas helyen terül el a nem véletlenül híres szoboszlói fürdő. . . Megtaláltuk a számunkra ideális helyet, letelepedtünk és szépen elindultunk felfedezni a medencéket.
Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló -
Érdekes 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Tavaly nyáron Hajdúszoboszlón töltöttük a nyári szabadság egy részét, nappal a strandon voltunk kint. Korábban, amikor tavasszal pihentünk Hajdúszoboszlón,zárva volt, körbesétálva ámultunk a nagyságán. Most az döbbentett meg, hogy a hatalmas méretei ellenére zsúfolt volt.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 97 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Hungarospa Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóSzent István park 1-3.
+3652/558-558
Éjszakai fürdőzés