Csalánosi Csárda Kecskemét

Csalánosi Csárda KecskemétCsalánosi Csárda Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Csalánosi Csárda Kecskemét vélemények

Kiváló 2015. június 13.gyerekekkel járt itt
Kozelsege miatt is gyakori vendégek vagyunk es az etelek minőségeben meg soha nem csalódtunk. Van néhány mufurcabb pincer akik kimondottan nem szeretik a gyerekeket.
Kiváló 2015. május 31.gyerekekkel járt itt
Jó döntés volt! A családdal úton voltunk és ebédelni szerettünk volna, egy kis keresgélés a világhálon mit találunk a közelben. A választás a CSALÁNOSI CSÁRDÁRA esett és mondhatom nagyon jól döntöttünk! A gyerekek is remekül érezték magukat no persze mi is! Az ételek fenségesek voltak! Minden elismerésem a tulajdosé és természetesen a szakácsé!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 17.barátokkal járt itt
Leszögezném elsőként, hogy FANTASZTIKUS megoldásnak tartom, hogy megvalósították a Nehéz tehergépkocsik részére a Parkolást. Stratégiailag nagyon jó helyen van. Az ország kettő ütőerét is eléri az M5. és az 52. számú Főutat. Természetesen lehet mindent mondani a "kamionosokra" sztereotípiát stb. egyet le kell szögezi!
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
2015 Új év 3 napján elmentünk a Barátnőmmel a Csalánosi csárdába ebédelni. Még nem voltunk itt, pedig régóta Kecskeméten élünk. Első pozitívum amit letudok róla írni, az a hely megközelítése, és a parkolás ! Főút mellet, nagy parkolóval. Másodszor pedig a külső látvány. Nagyon rendezett, és szép hely.
Kiváló 2014. november 20.a párjával járt itt
Baráti ajánlásra próbáltam ki a Csalánosi Csárdát, de azóta tobbször visszatértem. Egyszer egy régi ismerősöm azt mondta onnan tudom hol lehet jókat enni, ahol a kamionosok is megállnak. Na ez az a hely, nagyon széleskörű a vendégsereg (kamionos, kisgyerekes család, romantikus párok, vagy csak éppen megéhezők)mindenki megtalálja a szájízének megfeleő ételt.
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Nagykőrösön jártunk egy megbeszélésen párommal, kicsit elhúzódott a dolog ezért arra gondoltunk valahol a közelben megebédelünk. Megkértük ügyfeleinket, ajánljanak nekünk valami jó éttermet a közelben. A válasz egybehangzó volt, menjünk a Csalánosi Csárdába.
Kiváló 2014. augusztus 31.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk már nem egyszer ebben a kitünően megtervezett, sajátos környezetben elhelyezkedő étterembe ahol a gyerekek is jól érezhetik magukat, nem unatkozhatnak.
A mindig finom ízek az ételek mennyisége és minősége s nem utolsó sorban a hozzá tartozó árak csábítják az ide betérő utazókat.
Kiváló 2014. május 28.gyerekekkel járt itt
Családommal többször is jártunk ott. Minden alkalommal kifogástalan kiszolgálással, széles választékkal, ízletes ételekkel, barátságos árakkal, hatalmas adagokkal találkoztunk és ehhez egy csodálatos környezet párosul, gyönyörű játszótérrel, halastóval. Szívesen megyünk máskor is. :)
Kiváló 2014. május 28.családjával járt itt
Már több alkalommal ellátogattunk ide, visszatérő vendégek vagyunk. :-) Annak ellenére, hogy nem Kecskeméten élünk, ha a környéken járunk, mindig kerítünk rá alkalmat, hogy betérjünk ide egy igazán jóízűt falatozni. A város szélén található csárda jól megközelíthető, saját, sok férőhelyes parkolóval rendelkezik, ahol a parkolás ingyenesen biztosított.
Csalánosi Csárda Kecskemét - Külső képCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - Külső képCsalánosi Csárda Kecskemét - Étel/italCsalánosi Csárda Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2014. március 24.barátokkal járt itt
Családommal, baráti társasággal több alkalommal is jártunk már a csárdában. Csodálatos környezetben gyors és udvarias kiszolgálás várja a vendégeket. A választék széles, az ételek igen ízletesek. Az adagok bőségesek és megfizethető áron lehet étkezni. A csárda elhelyezkedése nagyon jó és tágas parkolóval rendelkezik. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, hogy térjen be hozzájuk, mert megéri.