Csalánosi Csárda Kecskemét

Csalánosi Csárda KecskemétCsalánosi Csárda Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Csalánosi Csárda Kecskemét vélemények

Kiváló 2016. május 31.családjával járt itt
Már többször megfordultunk itt,mivel az M5-ről már nincs messze és "útba" esett. Nagyon tetszik az hogy ha dobsz három hatost akkor az étterem állja az étkezést,nekünk még nem sikerült,de ami késik nem múlik! Levesnek általában 'Póréhagyma krémleves magvas rozscipóban'-t ettünk ami nagyon finom csak nagyon laktató.
2016. május 25.a párjával járt itt
Egy hétköznap délután, átutazóban voltunk azon a vidéken és itt álltunk meg egy kései ebédre. Kellemes kerthelyiség, figyelmes pincér, igényes környezet. Az egyedi étlapon a bőség zavara. Mi a 2 személyes Csalánosi tálat választottuk. Fantasztikus volt, és bár tudunk enni nem keveset,kifogott rajtunk. De becsomagolták számunkra.
2016. május 14.gyerekekkel járt itt
Kerti tavi belépővel családias környezetben. Folyamatos teltház akár mikor érkeztünk. Jellegzetes ízvilága és a felszolgált ételek mennyisége teljes bőséget okoz. A serpenyős ételeit kedvelem és szeretem. Gyerekeim részérei is az étlapon számos kínálatot találtak. A vendégek számához képest gyors a kiszolgálás.
Kiváló 2016. április 2.gyerekekkel járt itt
Nyaralni indultunk igy az nap mar termeszetesen nem foztem. Indulasnal megbeszeltuk,h megallunk a csardanal hisz mar annyi jot hallottunk rola,de meg nem volt lehetosegunk ki probalni. Nos a valasztek akkora volt,h nem is tudtuk eloszor,h mit is egyunk. . A pincer turelmesen vart mig vegul valasztottunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 27.a párjával járt itt
Húsvéti kirándulásból hazafelé tértünk be véletlenszerűen ebbe az út menti csárdába. Nagyszerű hangulatú, ízlésesen berendezett hely. Már a kapuban hirdették az ínycsiklandó ünnepi menüt. A frekventált idő ellenére gyorsan találtunk szimpatikus asztalt, várakozni nem kellett. A nagyobb teremből kellemes élő zene hallatszott át.
Gyenge 2016. március 19.a párjával járt itt
Kccskemét felé autózva választottuk ezt az utba eső éttermet. Az étterem külső belső megjelenése és az étlap széles választéka nagy reményeket keltett bennünk. Az italokat gyorsan megkaptuk, és egy kiváló ököruszály leves után vártuk a főételünket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. február 24.barátokkal járt itt
Többször is vendégek voltunk már a csárdában, és mindig finom, és bőséges ételeket kaptunk, kedves, mosolygós pincérek vettek körül. Sajnos az utóbbi időben valami történt a pincérekkel. Csak találgatni tudok, talán nincsenek megfelelően fizetve, vagy ép jó dolgukba lettek ilyenek? Sokat kellett várni, pedig nem eldugott helyen ültünk.
2016. február 17.a párjával járt itt
Többször jártunk az étteremben, mert a hangulata és egyes ételek minősége/mennyisége megfelelő számunkra. Viszont többször tapasztaltuk a felszolgálók nem-kedvességét (nem szeretném durvábban kifejezni magam). Szájhúzás, unott arc, stb. Egy alkalommal a takarítónő ebédidőben pucolta az ablakokat. Nem csak számunkra volt felháborító.
Kiváló 2016. január 24., üzleti partnerrel járt itt
Több esetben is jártunk már a csárdában, mivel nagyon hangulatos. Minden esetben nagyon elégedettek voltunk. Az ételek minősége fenséges, mennyisége bőséges. A kiszolgálás elég gyors, a pincérek udvariasak. Az étterem valamint a környéke szép,tiszta, rendezett. A gyerekek is jól érezték magukat, mivel külön játszótér va. Biztosan visszatérünk még máskor is. Csak ajánlani tudom.
Szörnyű 2015. december 3.családjával járt itt
Külföldi vendégeimet elvittem a Csalánosi csárdába vacsorázni,de inkább máshová kellett volna. az ételre nem sokat kellett várni,de viszont a babgulyása babos csülkös pacal nagyon sós volt,alig birtunk belöle enni,ráadásul a fantázia palacsinta fekete égett volt ,ezáltal keserü. én most most voltam itt elöször és utoljára,nagyot csalódtam.