Pizza Terasz Étterem Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Pizza Terasz Étterem Miskolc vélemények

Szörnyű 2018. március 9.a párjával járt itt
Folyamatosan a házhozszállítás esetében a közölt időt nem tartják be, valamint a rendelésből mindig valami lemarad! Pl: a cacikis pizzához az öntet. Felháborító már amit csinálnak! A dolgozókat le kellene cserélni, felületesen dolgoznak!!!!!!
Gyenge 2019. március 9.a párjával járt itt
Régebben jártunk ide, akkoriban még a legjobb helynek számított a környéken. A minap betértünk, mert néha nem árt egy kis nosztalgia. Nem kellett volna, mert a finom pizzán kívül, mindenben találtunk kifogásolnivalót. A személyzet terhelt, bár látszott rajtuk hogy igyekeznek, de eröltettnek tünt az egész.
Gyenge 2018. augusztus 16.a párjával járt itt
A telefonos rendelésfelvétel enyhén szólva is udvariatlan. A kiszolgálás sem túl jó, a pizza finom, de ennek élvezetét rontja a kiszolgálás, hogy fentebb már valaki írta: flegmaság a jellemző. A hely nagyon szép, kár érte. Az étlapról hiányzik pár alapvető étel, aki nem szereti a különleges dolgokat, az könnyen hoppon marad.
Gyenge 2018. március 10.egyedül járt itt
Flegmaság és arrogancia jellemzi a telefonos rendelésfelvételt. Rendszeresen késnek a megadott időhöz képest is. Ha sok a megrendelésük sem beszélhetnek így telefonon szolgáltatóként (nem reklamáltam csak egy kérdést tettem fel). Számomra nem csak az íz a fontos hanem az is, hogy állnak a vendéghez. A pizzák nagy része finom, de a hozzáállásuk miatt engem elvesztettek.
Gyenge 2015. december 29.barátokkal járt itt
Mikor megerkeztunk leultettek minket egy asztalhoz, ami tiszta kosz volt tele morzsaval. A feszolgalo eszre se vette ugy kellett szolni, es meg ennek ellenere sem udvariasan kozolte, hogy azonnal letorolne, a valasza az volt,hogy Most mentek el. . Hogy mi? Most mentek el? Es nekem ezert kell mocskos asztalnal ulnom?
Átlagos 2015. május 20.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, és mindig ugyan az a tapasztalat. Legutóbb egy hétköznap este vacsoráztunk az étteremben, ahol sajnos a már korábban tapasztalt lassú, döcögős, kiszolgálásban volt részünk, figyelmetlen, fáradt, túlterhelt, kedvetlen felszolgálóktól. A környezet hangulatos, viszont a szabad tér előnye a hátránya is.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
2017. október 8.a párjával járt itt
Diósgyőri vár megtekintése után egy forró levedre vágytunk. A várban ajánlották ezt az éttermet. Hát betértünk. Gyorsan jött a felszolgáló.
Nem nehezményezte, hogy csak egy levest akarunk. Rövid időn belül ki is hozta. Nem kicsi adag volt. És jó meleg. A sajtkrém leves egy hatalmas cipóban volt. Az árak is jók voltak. Meg voltunk elégedve. Szép környezet, hangulatos hely.
Pizza Terasz Étterem Miskolc - Külső képPizza Terasz Étterem Miskolc - Étel/italPizza Terasz Étterem Miskolc - Étel/ital
2017. március 22.a párjával járt itt
Ha Miskolcon járunk, és pizzázni támad kedvünk, többnyire ide vezet az útunk. Könnyen megközelíthető, a parkolással sincs gond. Az árak, az ételek teljesen átlagosak. Nem itt ettem életem legjobb pizzáját, de rosszat nem tudok írni. Elég sokan járnak ide, de mindig volt hely, ha betértünk.
Pizza Terasz Étterem Miskolc - Étel/ital
2016. október 22.a párjával járt itt
Mivel a közelben lakunk, viszonylgos rendszerességgel járunk oda, de az az igazság, hogy az egészen jó konyha ellenére egész egyszerűen ráuntunk. Helyben pizzát, pastát nagyon ritkán eszünk (azt megrendeljük vagy elkészítjük magunknak) a többi étel sora évek óta ugyanaz.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2016. március 14.a párjával járt itt
Másodjára sikerült betérni az étterembe. Pár éve a teraszon kinn foglaltunk helyet, és akkor valóban potyogott ez-az a fákról. Most azért még hűvös van, a kiszolgálás benn történik. Találtunk asztal a Szinva patak mellett az ablaknál. A hely elég szűkös, ha nem ketten vagyunk, akkor majdnem olyan, mintha a szomszéd asztalnál ülnénk.