Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca vélemények

Szörnyű 2023. június 2.a párjával járt itt
Aki járt már normális étteremben, az messziről kerülje el ezt a helyet! Észrevételek:
Az étel minősége közepes
A kiszolgálás pocsék, unott, hozzád sem szól senki. A kétszemélyes tál maradékát szerettük volna elcsomagoltatni, erre kihoztak egy műanyag tálat, hogy csomagoljuk el magunknak:-))))
Felszámoltak 10% szerviz díjat, amiért nem kaptunk semmit.
Szörnyű 2019. június 23.gyerekekkel járt itt
Ne tévesszen meg senkit a net! ! Nem épp a legjobb 5 miskolctapolcai étterem közé tartozik. Pont nyitásra értünk oda,de mivel a gyerekünk nagyon éhes volt ezért nem álltunk csak odébb. Bár megtettük volna! )Szörnyű,génytelen! Nyitás előtt elvárható, hogy legalább összesöpörjenek.
Gyenge 2017. június 14.a párjával járt itt
Az utcáról hangulatos, zenés helynek tűnt. Helyet foglaltunk a nem túl igényesen megterített asztalnál. Az ételekből tudni kell választani, hogy jó is jusson. Az én rizottóm ehetetlen volt, szerintem megsavanyodott, a férjem rizséből ettem. A pincér rövid nadrágban, aminek farzsebéből húzza elő a sörbontót.
Kiváló 2016. november 12.a párjával járt itt
Mi a párommal látogattunk ide nyaralásunk során egy ebédre. Az étlapon az ételek megnevezései igen kreatívak, szórakoztatóak. Az igaz, hogy a feltüntetett ételek egy hányada valóban nem áll rendelkezésre, és ezt csak a megrendelés pillanatában tudatják felünk. De az ételek nagyon finomak, és garantáltan akkora adagok, hogy az ember alig hisz a szemének, amikor meglátja.
Kiváló 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Esti séta alkalmából találtuk meg ezt a kisvendéglőt. Az étlap elolvasása után (hangulatos megfogalmazás, megfelelő árak), úgy döntöttünk, hogy ide betérünk. Jó választás volt, kedves, udvarias pincér, finom, bőséges ételek. Nagyon jól éreztük magunkat, 2 nap múlva visszatértünk. Mindenkinek ajánlani tudom!
Kiváló 2015. május 1.a párjával járt itt
Párommal jöttünk pihenni egy hétvégére és találomra választottuk ezt a helyet, és cseppet sem bántuk meg. Családias hangulat, házias ízek, jó nagy adagok, élőzene! A kiszolgálás is nagyon jó volt, a felszolgálók nagyon kedvesek és közvetlenek, az ételekre nem kellett sokat várni. Ha legközelebb Tapolcára jövünk, biztos újra benézünk ide! Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)
Kiváló 2015. április 14.barátokkal járt itt
Itt barmit valasztasz nagyon finom es ehes bisztos nem maradsz! Sajnaltuk hogy utolso elloti nap fedeztuk csak fell adig parszor mas helyen rafaztunk az etelekre ugy iz mint folleg ar szempotjabol. Szivbol merem ajanlani barkinek aki szeret finomakat enni es jo sokat 4 fo voltunk kulombozo eteleket probaltunk ki de kivetel nelkul mind nagyon finom volt. De legkozeleb is felkeressuk oket.
Kiváló 2015. február 17.barátokkal járt itt
Jó néhány étteremben megfordultam már. . Ez mégis benne van a top 3-ban! Ha Nyíregyháza, Debrecen Hajdúszoboszló környékén járok, ezért biztosan átmegyek Miskolcra! Főként ha nem egyedül megyek, mert ezt tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom! Azt sajnálom csupán, hogy a lakhelyemtől messze van. Ha vendéglátásba kezdenék, ezt építeném fel a lakóhelyem közelében!
2015. január 16.a párjával járt itt
Nem számítottam semmire, mert nem hallottam még róluk. Általában utána szoktam nézni a neten ha megyek valahová, de most nem tettem. Betérve egy kb. 22 fős helyiségbe két asztalnál ebédeltek már. Tisztaság volt. Az az első, amit megnézek. A pincér udvarias volt és kedves, visszafogott humorával pedig mosolyt is csalt az arcunkra.
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca - Étlap/itallapTusculanum Vendéglő Miskolctapolca - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. január 13.gyerekekkel járt itt
Télen voltunk itt a családdal. A kisebbik fiam ajánlotta a helyet, ők már jártak itt, és meg voltak vele elégedve. A benti rész picike, mindössze három asztal, de családias, barátságos a környezet. Olyan vendégeknek ajánlanám, akik szeretnek nagyokat enni, és szeretik a falusi vendéglátást. Viszonylag hamar megérkezett a megrendelt étel.
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaZilahy u. 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP Kártya, Sodexo és Erzsébet-utalvány elfogadása
H-V
magyar, nemzetközi, helyi specialitások
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: cigányzene, latino, nemzetközi slágerek, operett
Tuborg, Mályi ászok
Wellness Hotel Szindbád