Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca

Hunguest Saliris Egerszalók

Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 12.a párjával járt itt
A Hotel recepciósa ajánlotta a vendéglőt, mikor érdeklődtünk nála egy jó ár-érték arányú helyről. Egy kis eldugott utcában találtunk rá az étteremre, ami elsőre inkább kiülős iszogatós helynek nézett ki. A belső rész egy picit kicsi, talán 6 asztalnak van helye, de mivel ottjártunkkor nem volt rajtunk kívül senki, nem volt zavaró a dolog.
Kiváló 2016. szeptember 9.barátokkal járt itt
Első alkalommal 2015. októberében voltunk,mert egy ismerősöm ajánlotta és adott egy 20%-os kedvezmény kártyát. A második alkalom 2016 augusztus végén volt 6 fő. Megtaláltuk egy szinte gödörben rejtőzik és már kívülről látszott a retró hangulat és ez folytatódik bent is. Az egész étterem a nyolcvanas éveket idézi.
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca - Étel/ital
Szörnyű 2016. augusztus 27.a párjával járt itt
2016. augusztus 14-én este jártunk az étteremben. Azért ide tértünk be, mert hangulatos helynek tűnt, akkor kezdett gyanús lenni, hogy nem jó helyet választottunk, amikor a pincéreket megláttuk rövid nadrágban , pólóban szolgáltak fel, holott egyszerűbb éttermeknél is adnak arra, hogy a felszolgálók megfelelő öltözetben vannak, /fekete nadrág, fehér ing/ ezzel is megadva a tiszteletet a vendégeknek.
Kiváló 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Esti séta alkalmából találtuk meg ezt a kisvendéglőt. Az étlap elolvasása után (hangulatos megfogalmazás, megfelelő árak), úgy döntöttünk, hogy ide betérünk. Jó választás volt, kedves, udvarias pincér, finom, bőséges ételek. Nagyon jól éreztük magunkat, 2 nap múlva visszatértünk. Mindenkinek ajánlani tudom!
Kiváló 2016. június 20.családjával járt itt
Esti séta közben tévedtünk be egy italra. Vacsora után, nem voltunk éhesek, egész addig míg a szomszédos asztal meg nem kapta rendelését. Hatalmas adagok, kihívás volt maga a felszolgálása is,étvágygerjesztő illatok. A felszolgáló közvetlen, barátságos és remek hangulatot teremtett.
Szörnyű 2016. június 14.a párjával járt itt
Mai nap jártunk a férjemmel,nem önszántunkból,hanem sajnos a panziónk jóvoltából. Félpanziós ellátást fizettünk és oda kellett menni vacsorázni. Belépéskor egy hordó hasú koszos,cigarettázó valaki állt velünk szemben egy szakadt ,a konyha ördöge feliratú dzsuvás pólóban. Leültünk és tőlünk 5 méterre tovább cigizett,na ez volt a szakács!
Kiváló 2016. március 7.a párjával járt itt
A kínálat igen széles, vicces megfogalmazások is az étlapon, az adagok hatalmasak, az ízek rendben vannak, az ár pedig nagyon baráti! Nem egy Hilton vagy egy Gundel, melegítőben tévedtünk arra, de nem éreztem feszélyezve magam! Kutyásokat is beengednek, jó fej a tulaj és a személyzet is! Családias légkör, ajánlom mindenkinek!
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca - Étel/ital
Szörnyű 2015. augusztus 30. járt itt
Augusztusban volt "szerencsém" utoljára itt járni. Korábban már többször voltam itt sajnos, sosem az Én akaratomból. Ami pozitívumként kiemelhető az a társaság akikkel érkeztem. Ezután csak a negatívumok és a csalódások sora következett. A pincér, aki egyben tulajdonos is koszos oda nem illő ruhában jelenik meg a vendégek előtt.
Gyenge 2015. augusztus 26. járt itt
A megnövekedett forgalom kicsit nagyképűvé tette az üzemeltetőt.A pincerfiu kedves de alulöltözött.A mátrai borzastol elajulnak az emberek,holott fél centi huson van 10cm tocsni😄van aki a mennyiségre megy!
Gyenge 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Honnan is kezdjem? Férjemmel szerettünk volna egy jót vacsorázni igy jutottunk el erre a helyre. Első körben fél órát vártunk mire felvették a rendelést ezután még nem kevés időt mire hozták a vacsorát de csak a felét még pedig a férjemnek. Ő lassan el kezdte enni gondolván hogy az enyém is mindjárt érkezik.
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaZilahy u. 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP Kártya, Sodexo és Erzsébet-utalvány elfogadása
H-V
magyar, nemzetközi, helyi specialitások
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: cigányzene, latino, nemzetközi slágerek, operett
Tuborg, Mályi ászok