Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca vélemények

2015. január 16.a párjával járt itt
Nem számítottam semmire, mert nem hallottam még róluk. Általában utána szoktam nézni a neten ha megyek valahová, de most nem tettem. Betérve egy kb. 22 fős helyiségbe két asztalnál ebédeltek már. Tisztaság volt. Az az első, amit megnézek. A pincér udvarias volt és kedves, visszafogott humorával pedig mosolyt is csalt az arcunkra.
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca - Étlap/itallapTusculanum Vendéglő Miskolctapolca - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. január 13.gyerekekkel járt itt
Télen voltunk itt a családdal. A kisebbik fiam ajánlotta a helyet, ők már jártak itt, és meg voltak vele elégedve. A benti rész picike, mindössze három asztal, de családias, barátságos a környezet. Olyan vendégeknek ajánlanám, akik szeretnek nagyokat enni, és szeretik a falusi vendéglátást. Viszonylag hamar megérkezett a megrendelt étel.
Kiváló 2014. december 26.gyerekekkel járt itt
Többre számítottam,az első benyomás nem volt pozitív. Karácsony 2. napján voltunk itt,2 kis gyerekkel. Sokra nem számítva meglepően sokat kaptunk, frisset és gyorsan. A fizetés nehezen ment, mert 2 személyzet volt, vendégek meg szállingóztak. Kiskocsmás hangulat,a terasz nagyon hangulatos. Gyerekeknek is nagyon tetszett. Igaz nem egy puccos hely,DE épp az egyszerűsége a varázsa.
Szörnyű 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
Hallottuk a párommal milyen remek hely,hàt nem az! 1 pincér rohangált az egész étteremben, szegény meg se àllt. A hely pókhálós és koszos, ahova leültünk még ételmaradékok is voltak az asztalon. Az ètel pedig lehet hogy nagy adag, de sajnos kritikàn aluli! A hangulat sem rusztikus, hanem szutykos. . .
Kiváló 2014. július 21.a párjával járt itt
Házias ízek, olcsó árak, hatalmas mennyiség! Miskolctapolcán nyaraltunk és a Tusculanum Vendéglőbe mentünk ebédelni, illetve vacsorázni is. Sokan ajánlották, többek között a Szállásadónk is. A párom és én nagyon meg voltunk elégedve, ezért többször is visszatérő vendégek voltunk. Nagyon gyors kiszolgálásban volt részünk.
Szörnyű 2014. május 26.a párjával járt itt
Eljöttünk, mert ajánlották, hát többet nem megyünk. A dohányzás megengedett az asztaloknál, büdös és áporodott szag volt , pedig a kerthelyiségben voltunk. Kértem halászlevet, nem volt csak az étlapon aztán csülkös pacalt, az sem volt, majd csípős csirkeszárnyakat, ezt sem tudtak adni. Megalkudtam : hozzanak valami csípőset.
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaZilahy u. 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP Kártya, Sodexo és Erzsébet-utalvány elfogadása
H-V
magyar, nemzetközi, helyi specialitások
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: cigányzene, latino, nemzetközi slágerek, operett
Tuborg, Mályi ászok