Nógrádszakál

Nógrádszakál

Nógrádszakál bemutatása

Nógrádszakál község Nógrád megyében, az Ipoly mellett található.
Nevezetessége a közelben található Páris patak völgye, illetve a kálvária.

Nógrádszakál és környéke legfrissebb értékelései

2024.05.12családjával
Én még ilyen kiszolgálást soha nem kaptam! Középkorú fekete hajú kiszolgáló úgy vette fel a rendelés amikor limonádét kértem, hogy " kedvem nincs de megcsinálom" hát köszönjük Emese! Szerettük a helyet de ez most borult!
2024.05.11a párjával
A gesztenyéstálat kóstoltuk meg, bőséges adag volt, és nagyon finom. Csak ajánlani tudom mindenkinek.. Az ár is reális volt, a kiszolgálás első osztályú. Máskor is megyünk.
2024.05.08a párjával
A személyzet kedvessége, és segítőkészsége nagyon rendben volt. A hangulat általában barátságos. A konyha változatos ételeket kínált, bőséges. A wellness éppen elég nagy, a széna szauna külön élmény volt. Tisztaság mindenütt. Szoba mérete és felszereltsége rendben volt, nekünk az ágy nem volt...

Nógrádszakáli szállások (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Nógrádszakál és környéke kedvelt szállásai

Hengermalom Kúria Szécsény - 2 éjszakás ajánlat
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Nógrádszakáli látnivalók (1)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Nógrádszakál és környékén

Kastélyhotel Sasvár ParádsasvárKastélyhotel Sasvár, ParádsasvárCsomagok már 22.085 Ft/fő/éj ártól
278 értékelés
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád, MátraszentimreCsomagok már 21.076 Ft/fő/éj ártól
276 értékelés
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel, ParádfürdőCsomagok már 15.807 Ft/fő/éj ártól
626 értékelés
Hotel Ózon & Luxury Villas MátraházaHotel Ózon & Luxury Villas , MátraházaCsomagok már 32.537 Ft/fő/éj ártól
91 értékelés